Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más nő is ezért csinál meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nő is ezért csinál meg mindent a párja helyett?

Figyelt kérdés

Már kiskoromban eldöntöttem hogy én sosem leszek egy férfi rabszolgája sem. Nem fogok mindent megcsinálni a férjem helyett, hanem egyenlő munkamegosztás lesz.

Na ehhez képest azt tapasztalom ha én nem csinálom meg akkor nrm jut idő a számomra fontos dolgokra.

Megalszik a tej a szájában olyan lassan szöszöl mindennel, fontossági sorrend nincs, tervezni nem lehet előre semmit.

Mindig utolsó pillanatban kapkod mint egy idegbeteg.

Talán nekem kéne mindenre gondolnom helyette is és elvégezni időben a feladatokat?

Ugye nem minden férfi ilyen?23l


2016. szept. 7. 12:50
1 2
 1/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
68%

El kell, hogy keserítselek... :D


Én ismerek házias férfit. Aki pl. ha nyáron otthon van és jön fel az albiba, míg az egyetemen van, azzal kezdi a beköltözést, hogy kitrágyáz a lakásban. Ha főz elmosogat maga után. Ha fürdik kitakarítja a kádat...


A párodnak valószínűleg nincs is igénye arra, hogy a környezete jobb legyen, illetve otthon sem volt ez elvárás. Plusz te meg is csinálod.

2016. szept. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Lehet félreérthetően írtam.

Megcsinál mindent csak naggggggyon lassan.

2016. szept. 7. 13:04
 3/16 A kérdező kommentje:

Ja és nem csinálom meg helyette.

3 éve vagyunk együtt de most kezdek gondolkozni azon hogy talán egyszerűbb lenne ha én csinálnám de az meg ellenkezik az elveimmel.

2016. szept. 7. 13:06
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én barátom se pörög, de ezt már el se várom. Én beütemezem a dolgokat és közlöm a végeredményt egy határidővel, úgy kész lesz.


Pl: ebédig vigye le a szemetet és pakolja el a tiszta edényeket. Estig porszívózzon ki, de csak ha végeztem a por törléssel. Ilyesmik. A fürdőt általában csak én csinálom, mert ő nem túl alapos, de boltba szívesen megy, oda inkább mindig ő. Szóval elosztjuk és neki csak annyi a lényeg, mikorra legyen kész. De segít nekem mindig.

2016. szept. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Az én barátom egyáltalán nem ilyen. Inkább ő csinál meg mindent helyettem. :D Jó, nem mindig, de sokszor. Házimunkában pl. sokkal gyorsabb és alaposabb is mint én. Nekem valahogy nem megy, nem tudok olyan tökéletes rendet csinálni, mint ő.
2016. szept. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

Az én férjem nagyon talpraesett, összeszedett ember. Taszítanak is az életképtelen pasik, bár nekem ez már nem téma, megtaláltam életem párját. :) Amikor hallgatom ismerősöktől a "hazajött a férjem és bedöglött a gép elé, játszik és a füle botját sem mozdítja" szöveget, aztán elnézem a hájas fejét a képeken... Hááát... Egészségükre. Nekem általában a belem kifordul tőlük. :D Aztán csak a panaszt hallgatom. Összepakolni és szépen hazaküldeni anyucihoz az ilyen embert.


Tehát NEM, nem normális dolog az, hogy ha véletlenül kint marad az ágyon az összehajtott ruha, az a szerencsétlen ember még arra sem képes, hogy a helyére tegye.

2016. szept. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
13%
Szegény pasi! szerintem hagyd menni, jobb lesz mindkettőtöknk.
2016. szept. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Elég sok ilyen gyámoltalan lassú tag van, de nem mindegyik ilyen.
2016. szept. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%

Erősen kétlem, hogy minden férfi ilyen lenne, sok olyan férfit ismerek, aki háziasabb, mint sok nő :)


Nálunk a házimunka hétköznapokra eső részét általában én csinálom, a férjem rengeteget dolgozik, nálam jóval többet, de így is kérés nélkül, magától nekiáll dolgoknak, ha látja, hogy pl. van mosogatnivaló vagy le kell vinni a szemetet. Főzni én főzök (szeretek, kikapcsol), hétköznap maximum mosogatás, porszívózás, mosás, ilyesmi dolgok vannak, de mivel a lakás sem túl nagy, meg általában automatikusan elpakolunk magunk után, ha használunk valamit (lakótársakkal éltünk mindketten, megszokja az ember :)), sosem gyűlik össze nagyon sok munka. Hétvégén jöhetnek a nagyobb dolgok, mint a fürdő tiszítása, stb, de van, amit csak havonta csinálunk (ablakpucolás stb).


Az pedig, most hogy lassabban csinál meg valamit, mint én, egyáltalán nem zavar. Nem fut el a munka, nincs a torkunknál kés, hogy úristenmostazonnal kész legyen, csinálja csak a saját tempójában a saját módszerével, eszembe se jutna ilyenért b-sz-gatni. Ha pedig valaminek muszáj lenne kész lennie mondjuk x óráig (bár ezt nehezen tudom elképzelni), akkor nem érdekelne, hogy az utolsó pillanatban kapkod, hiszen a lényeg, hogy megcsinálja.. Felnőtt embert szerintem nem kellene gyerekként kezelni, el tudja ő dönteni, milyen tempó felel meg neki. Ha lassan csinálja, akkor lassan, nem értem, mi ebben a tragédia. Ha emiatt mindent megcsinálsz helyette, az lesz a végeredmény, hogy többé hozzá sem nyúl majd semmihez, még kérésre sem, mert úgyis csak le lesz hurrogva, hogy ez meg az meg amaz nem jó. Eddig talán nem kellene eljutni :)

2016. szept. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy segít. Minden embernek más a tempója. Az én párom sokat segít. Amikor én dolgozom és ő szabadnapos megcsinálja a házimunkát. Lassabban mint én van amit nem is úgy csinál de nem szólok örülök hogy segít. A volt férjem semmiben sem segített. Az rosszabb volt . Örülj hogy ilyen pasid van.
2016. szept. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!