Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is van vagy volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van vagy volt már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Két éve vagyok együtt a barátommal,abszolút nincs köztünk szex,most már hét hónapja...A legelején is elég akadozva ment a dolog,1-2 havonta volt..Már többször is beszéltem vele erről,és mindig azt mondta ,hogy majd ez változni fog.Nem értem,mert azt viszont tudom,hogy nagyon szeret!
2016. szept. 7. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmmel nem lehetett, egyre elutasítóbb volt, végére havonta 1 ha volt és kiderült hogy megcsalt valaki mással :(
2016. szept. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

De mit mondd, miért ilyen kevés az igénye?

Egyébként nem biztos, hogy megcsal. Exem sem kívánta általában a szexet, de ez annak köszönhető, hogy vallásos családban nevelkedett, és minden egyes alkalom után rosszul érezte magát, hogy házasságon kívül ez bűn...stb. És ez rettenetesen komoly frusztrációt, gátlást okozott benne. Nos, igen, többek közt ezért is ex.

Szóval, tudd meg az okát, abból meg lehet tudni, hogy lehet-e rajta változtatni. Ha lehet, akkor kérdés, hogy hajlik-e rá. Ha nem, akkor pedig előtted a döntés, hogy tudsz-e így élni, vagy sem.

2016. szept. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megcsalás nincsen,ez biztos,mert minden szabadidejét velem tölti.Mikor beszélek vele erről igazából mindig azt mondja,hogy ő sem tudja az okát..Teljesen meg vagyok lőve,mert tényleg,ha tehetné a csillagos eget lehozná nekem..De ez így sajnos nem állapot :(
2016. szept. 7. 20:12
 4/6 anonim ***** válasza:
hát ez így nagyon gáz :/ nőnek érzed magad mellette? ????? :S
2016. szept. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És te két éve együtt vagy vele???? Hogy lehet igy élni fiatalon két év után mint a 70 éves párok?? Döbbenet. Meg is örülnék ha nem érezném, hogy kíván. Pedig 10 éve vagyunk együtt. És nem csak a szexről szól a kapcsolatunk.
2016. szept. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat őrülnék.
2016. szept. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!