Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Ha egy lány zárkózotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ha egy lány zárkózottabb és nem olyan közvetlen (alkatilag ilyen), akkor ha tetszik, miért adjátok fel olyan könnyen? Miért nem próbálkoztok kitartóbban? 26/L

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 13:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Azért nem mindegy hogy emnnyire zárkózott, mit enged, miben van benne, miben nem. Ha mondjuk két és fél hónapig egy levélre se válaszolsz, ne csodálkozz ha te leszek huszonhetedik Szűz Mária... Ez nem azt jelenti, hogy az első telefonhívásra lakásra kell menni, de azért ne haragudj, de a folyamatos visszautasításból szerintem te sem kérnél. Ha mondjuk tizenötből 1 randira már talánt mondasz a többi alól kihúzod magad, az megint nem lesz nyerő. Azt tartsd észben, hogy ti többen vagytok mint mi. Ergo nekünk van miből válogatni. Ha tök passzív vagy ne csodálkozz ha ejtenek.
2010. ápr. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Én nem hiszek abban, hogy a lánynak nem szabad könnyen adni magát. Néha a munkámmal kapcsolatosan 14 éves lányok szólítanak le és szeretnének megismerkedni. Ha már itt tart a világ, akkor legalább annyit kérhessek, hogy ne kelljen már hónapokig szenvedni egy olyan lánnyal, akinek én is tetszek.


Rövid, extrém példa: Új suli, új csajok... Az egyik nagyon megtetszett, tehát már év elején odamentem hozzá. Elég sokáig próbáltam minél jobban közeledni hozzá, fűzögetni. (Közben már 2 osztáyltársa is akart velem járni, de a kiszemeltemnél semmi haladás nem mutatkozott)

Körülbelül 2 hónap alatt oda fejlődött a dolog, hogy azt hittem, a háta közepére sem kíván. Egy darabig elkezdtem hanyagolni a dolgot, de idővel megint egyre jobb lett a kapcsolatunk. Hiába próbálkoztam, mondtam el, hogy szeretnék vele járni, semmi hatás nem volt...

Leérettségiztem, elköltöztünk, és rá félévre beszélgettünk msnen amikor kiderült, hogy szeretett volna velem járni, de túl könnyen feladtam.


Na ilyenkor mondtam neki azt, hogy elmehet a .....


:)

20/f

2010. ápr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én akkor nem próbálkozok kitartóan, ha teljes passzivitást tapasztalok. Ha csak folyamatosan én hívom telefonon, és én keresem a társaságát, akkor hagyom a fenébe az egészet pár próbálkozás után.
2010. ápr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Valamilyen visszajelzés azért nem árt. Végül is nem guminővel akarunk járni.
2010. máj. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
mert nem akarok a fejére nőni, és minden lépését figyelni. ez frusztráló lehet számára, és még a végén üldözési mániás lesz. ha meg viszonozza, akkor ne szédítse a srácot, hanem mutassa ki.
2010. máj. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előzővel. Legyünk egyenesek
2010. máj. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Én ebből arra következtetek, hogy az ágyban is visszahúzódó, gátlásos, és akkor inkább nem kell.
2010. máj. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mivel 26 vagy,gondolom az udvarlóid idősebbek.Ennyi idősen egy férfi már torkig van a húzó-nyúzó játékokkal,amit lehet,hogy fölöslegesen csinál.

Plusz ennyi idősen már túl van a nagy fellángolásokon,elérhető cél nélkűl én nem strapálom magam.

2010. máj. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát az nem baj ha nem adod oda magad elsőre, lehetsz aktív.

Egy picit tetszik a pasi akkor adj neki jeleket.

Nekem 21 éves lány ismerősöm van. Nincs barátja mert passzív. Kb 3 havonta van egy udvarlója, a randikra elmegy, ha ráér msn-en ilyenkor rejtve van fenn, hogy ne lássa a fiú. Nem ír rá, nem küld sms-t stb...

Itt a srácok feladják mert nem látják jelét annak, hogy bejőnek neki.

Ha tetszik egy srác és normális is. randi végén adhatsz neki puszit, írhatsz neki. Mondhatod a randi végén, hogy ezt megismételhetitek. Azt is mondhatod, mikor látod, hogy kezdi feladni, hogy csak zárkózott vagy egy picit, de nincs vele bajod.

Én 23 éves vagyok és elvárom egy lánytól, hogy ha bejövök neki adja jelét. Olyan lányt nem fogok fűzni aki csak húzza magát, akkor inkább keresek másikat.

2010. máj. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

én biztos furán működöm. de felszedtem egy csajt egy szórakozóhelyen. másnap ír nekem iwiwen, utána visszaírok és beleírtam pár kérdést. válaszolt nekem, de egy kérdést sem tett fel.


azóta nem írok neki. Nem feladom, hanem nem látom a viszont érdeklődést. Ha már erőltetni kell a dolgot akkor az nem az igazi. Nem járni akartam vele hanem csak megismerni - esetleg sex, de mégasse. :D

2010. máj. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!