Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmet, hogyan tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet, hogyan tudnám féltékennyé tenni?

Figyelt kérdés

Az imént láttam, hogy már sokadjára beszél az egyik pasi ismerősével, és jól láttam, hogy elég jóízűen csevegett!

mit tudnék tenni?!



2016. szept. 10. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Nőj fel...
2016. szept. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3%

Ez a lassú elmúlást jelenti.

DE még nincs veszve!

Kurd meg brutál modon és dobd ki!

Mert idő kérdése és te leszel dobva...szomorú valóság

2016. szept. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Istenem, szakíts vele, jobbat érdemel tőled!


1. ha nem bízol benne, minek vagy vele?

2. a féltékenység önbizalom hiányból származik

3. a féltékenység rólad szól, és nem róla

4. a hiba benned van

5. neked nincsenek csaj haverjaid, akikkel beszélgetni szoktál egy jót?


6 Iszonyat gyerekes vagy! Nőj fel agyilag!

2016. szept. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Vigyél haza egy csajt, mikor otthon van a párod is.
2016. szept. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Elég gyerekes lépés, szánalom kategória.
2016. szept. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
1,3,5 válaszolók! addig Ti ne szánalmazzatok, míg nem látjátok át a helyzetem! röviden lett megfogalmazva a kérdés! üzenem, nem szoktam csajokkal beszélni! ennyit a szánalom kategóriáról!
2016. szept. 10. 20:13
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

a h..lye se ismeri el magáról, hogy az, pedig a kívül állók nagyon jól látják a helyzetet!


mi az, hogy nem látjuk át a helyzetet?

öcskös, a barátnőd, csak beszélgetett egy sráccal, és jól érezték magukat, hűű... de nagy dolog?! anyám borogass!! képzeld, én is a munkahelyem jól szórakozom a pasi munkatársaimmal...és? magánéletemet képes vagyok külön választani tőlük!

ja, hogy te képtelen vagy különbséget tenni magánélet, és haverság között? az már a te bajod!


"Bosszút" forralni a másik ellen meg igen gyerekes viselkedés!


Attól, hogy te nem beszélgetsz más csajokkal, attól még a barátnődnek ne merészeld már megtiltani, hogy ellenkező neműekkel is társalogjon! nincs jogod hozzá!

mi van, félsz, hogy talán rájön, hogy mekkora éretlen gyerek vagy, és talán értékesebbnek fog találni egy másik férfit? biztosan meg lesz rá az ok.

2016. szept. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"üzenem, nem szoktam csajokkal beszélni! ennyit a szánalom kategóriáról!"


Ez valóban a szánalom kategória. Na nem az, hogy a barátnőd képes férfiakkal haveri viszonyban lenni, itt az a szánalom, hogy te nem beszélsz csajokkal, mert képtelen vagy normálisan szocializálódni az ellenkező nemmel (értsd - csak kapcsolatra kell) aztán hisztériázol, amikor más pedig képes rá.


Dobd ki a csajt, hadd jöjjön össze valami normális faszival, ne pazarolja az életét szerencsétlen egy ilyen éretlen, hisztis, óvodás szintű szánalmas nyomira.

2016. szept. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kerdezo, nekem csak fiubarataim vannak. Csak baratsag van koztunk. Soha nem is lesz semmi tobb. Bar en nem szoktam veluk flortolni. Szoktunk talalkozni, beszelgetni. En barmelyik levelezesunket vallalom az elettarsam elott. En teljesen korrekt vagyok.

Szoval tobbszor olvssd at, esetleg beszeljetek meg egy harmas talit: ott lathatod, h csak baratok. Ne ess ketsegbe, csak figyelj, h viselkednek egymassal es Veled a baratnod.

A feltekenyseget megertem. Epitsd az onbizalmad sok sporttal : futas, kondi es kuzdosport.

N

2016. szept. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!