Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Továbblépés vagy szakítás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Továbblépés vagy szakítás? Nem tudom mi a legjobb megoldás.

Figyelt kérdés
A barátommal már jó ideje együtt vagyunk, és nagyon tökéletes az összhang, mikor megtalálod a másik feled. Nagy esély van rá, hogy együtt is maradunk, de még magamnak sem merem bevallani igazán, de leakarok feküdni mással is/másokkal is. Én csak a barátommal feküdtem le, és nagyon jó a kapcsolatunk e téren is, mégis azon kapom magam, hogy agyalok milyen lehetne mással. Persze ő volt már mással is...azért írom a kérdésem ide, mert ezt megbeszélni sem tudom senkivel, hiszen elfojtom. 22/L a barátom 24. Tudom fiatalok vagyunk de négy éve együtt töretlenül és el tudom mégis képzelni magam vele örökre, de ez az aggályom félek, hogy megmarad.
2016. szept. 11. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos vagy, hogy igy probalod magad gyozkodni, de mikor ilyen gondolataid tamadnak, akkor kezdodik haldokolni a kapcsolat, es kihulni az erzelmek (elso kapcsolat eseten ezt meg nem ismeri konnyen fel az ember). Nekem hasonlo kortol kezdve volt az elso baratom, es egyutt voltunk majdnem 3 evig. Az elso ev utan kezdtek hasonlo gondolataim tamadni (mar tudom hogy kb. akkor kellett volna lelepni, es nem huzni tovabb a semmit), aztan vegul szakitottunk is. Most van a masodik baratom, szoval nem gyujtottem hu de sok szexualis tapasztalatot, de meg tobb egyutt toltott ido utan sem tudom elkepzelni hogy mas ferfi egyaltalan ram nezzen a paromon kivul, mert nekem o a ferfi, o a szerelmem. Az hogy te masokrol fantazialsz, masokat alarsz kiprobalni, azt mutatja, hogy neked ezeket a szerepeket a parod mar nem tolti be, de termeszetesen meg ragaszkodsz hozza.

De ez csak az en tapasztalatom. Egy a lenyeg. Hogy mindig tisztessegesen intezz mindent.

2016. szept. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha másokkal akarsz kefélni a párod mellett/helyett,akkor nyilvánvalóan nem vagy belé szerelmes.
2016. szept. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 6 éve vagyok együtt a barátommal, kb annyi idősen jöttünk össze, mint ti. Én 19 voltam, ő 23.

Nekem ő volt az első, vele vesztettem el a szüzességemet is, a barátom viszont tapasztalt volt ezen a téren, ő volt mással is előttem.

Megmondom őszintén, nekem sosem voltak ilyen gondolataim mellette, hogy "hmm, vajon milyen lehet mással", mert hát mit tudhatnának mások, amit a barátom mondjuk nem tudna nekem megadni? Ha bármit ki szerettem volna próbálni az ágyban, valami új pózt vagy akármit, akkor elmondtam neki, hogy mire vágyom és vele együtt éltem át, vele próbáltam ki. Miért kellene ehhez másik férfi? Nekem nem kellett, de hát persze ez csak én vagyok.


Én nem gondolom, hogy más bármivel is tudna többet vagy jobbat nyújtani. Vagy hát ki tudja, persze lehet, hogy tudna, de megéri kizárólag a szexért eldobni egy amúgy teljesen jól működő kapcsolatot? Nekem nem érné meg. Meg egyébként is, amíg nekem elég az, amit a barátom nyújtani tud az ágyban, addig nem látom be, miért lenne szükség másra? Ugyanolyan himbilimbije van más férfiaknak is, nem hiszem, hogy nagyon eltérne a szexuális aktus egy másik pasival, max annyiban, hogy amíg a barátom már jól ismer engem és tudja, mitől indulok be, hogy mi esik jól nekem és mi az, ami nem, hogy mit szeretek és mit nem, addig egy új pasival valószínűleg csak bénáznánk, mert én sem ismerném az ő testét, meg ő sem az enyémet és sokkal kevésbé lenne így élvezetes az együttlét mással, mint a barátommal.


Szerintem ha egyébként jól működik egy kapcsolat, akkor a legnagyobb ostobaság kizárólag a szex (sőt, igazából csak a "jobb" szex lehetősége) miatt felrúgni... később az ember nagyon megbántja, hogy a biztosat és a jót feladta a bizonytalanért, a kalandért, ami lehet, hogy végül egyáltalán nem is lesz olyan jó, mint az ember képzeli.

2016. szept. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!