Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bizalmatlan vagyok a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizalmatlan vagyok a párommal szemben, hogy van e értelme a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
A párommal januárban ismerkedtem meg aki akkor még házasságban élt és van két gyereke. De első találkozáskor már tudtam hogy Ő kell nekem. Sokat találkoztunk és minden nagyon jó volt. Nagyon boldog voltam és szerelmes ahogy Ő is. Pár hónapra rá mi összeköltöztünk és éltünk boldogan. De kevesebb mint fél év után megváltozott és én gyanakvó lettem. Megnéztem a telefonját és hát beigazolódott a sejtésem. A volt férjével a hátam mögött levelezgetett hogy hiányzik és hogy szereti. Ezután nagyon összevesztem vele és Ő aznap kitett egy szórakozóhelyen és visszament a régi lakásukba ahol a volt férje van. Lefeküdtek mint az a későbbiekben kiderült. Ezt Ő mondta el nekem. Majd két nap múlva hívott hogy nem tud nélkülem lenni és nagyon hiányzom neki. Reggelente hívott és zokogott a telefonban.Mivel a volt férj folyamatosan presszionálta és elmesélte hogy mennyi csaja volt azóta és kivel mit csinált. Közben a testvére és a szülei is ráhatással akartak lenni hogy menjen vissza. A dolog szépséghibája az az hogy a 15 év házasságban voltak tettlegességig fajuló dolgok is és sok megaláztatás amit le kellett nyelni, de hát a két gyerek meg a sok év. Én azóta nem nagyon bízom meg benne. Volt még pár eset hogy ellenőriztem mert a megérzéseim azt diktálták és folyamatosan ment a csevegés. Néha arról hogy megint hogy újra kezdik. Én ezt szóvá tettem. Kértem váljon el és hogy legyen ennek vége. Azt mondta neki idő kell az elválásra lelkileg mert mint férfit nem kívánja és nem is élne már vele többet. Azt mondta szeret és szerelmes belém. Hogy ne ellenőrizzem mert ezzel csak rontok a helyzeten. Engem viszont zavar hogy beszélgetnek, üzengetnek egymásnak. Én megígértem hogy nem fogom kontrollálni. Mit tegyek?

2016. szept. 12. 11:20
 1/4 fru_ ***** válasza:

Teljesen jogos az elvárásod, hogy váljon ez, hagyja ott végleg a férjét.

Tudom, hogy sok a 15 év, de hát felnőtt embertől ez mégis elvárható.

Ha nem megy neki, igen záros határidőn belül... akkor hova erőlködnél?

2016. szept. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Írja, hogy hiányzik neki, szereti, lefekszik vele.

2 napra rá veled csinálja ugyanezt.


Erre szokták azt mondani, hogy meglegelted, mint tehén a lucernát...


Már bocs, de a szememben az ilyen jellemtelen, megbízhatatlan, én menekülnék egy ilyen kapcsolattól.


De te tudod, mit akarsz, csak nehogy a tettlegesség

ne az csajon érjen véget...

2016. szept. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a nő csak kihasznál, és neki még mindig kellene a férje mert hozzászokott ahhoz az élethez és ha az a férj az ajtótokon kopogtatni , hogy édes szívem szerelmem gyere haza , haza is menne vele.


Nem vált el tőle, mert nem is akar.

2016. szept. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nos most egy hónapja minden ok :)
2016. szept. 27. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!