Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érjem el, hogy ne csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy ne csak mindig barátként tekintsenek rám, hanem mint PASIKÉNT?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy helyes vagyok, tehát a külsőmmel nincs gond. Van humorérzékem, komoly is tudok lenni...


Mégis valami miatt mindig barátként akarnak rám tekinteni....még akkor is, ha nem lelkizünk meg semmi.


Hogyan csavarjam el egy csaj fejét? Úgy mint potenciális srác?


2010. ápr. 22. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ugyanez vagyok, csak csajban..nem tudom, én is kiváncsi vagyok a válaszra
2010. ápr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
legyél rámenősebb, határozott faszagyerek, az minden csajnak bejön! ha elsőre nem is sikerül, később biztos!
2010. ápr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát elsőre nem sikerült...mert belémszeretett, de még együtt volt a barátjával, és én voltam az aki koppant....


De én szeretném újra felkelteni a érdeklődését....ha elsőre ment, mennie kell másodjára is...nem?

2010. ápr. 22. 18:42
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönnek be a rámenős pasik, szóval ez nem igazán igaz.Inkább próbálj flörtölni, mondj bókokat.H jól nézel ki, hívd el randizni,aztán majd kialakul.Vagy próbálj hasonlítani a másikra.Pl. ha egy lány érzelgős vagy pesszimista akkor próbáld megérteni,de inkább adj neki erőt és te legyél optimista, szóval olyan kiegészítő fél.A Válaszoló lánynak meg annyi, h. legyen szexi,de ne kúrvás.Legyen mosolygós és vidám.
2010. ápr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hát nála akkor így már nem igazán. Van még 3,5 milliárd nőnemű ember a világon, ne izgulj!
2010. ápr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Legyel taplo. Komolyan, a noknek erre van igenyuk.

Na persze nem vallalhatatlanul kocsog, csak kellemesen "tokos". Bomlani fognak utanad, ha szellemesen vagy pimasz, megfelelo mertekben oltod, es nem nezel ki tulzottan rosszul.

Szomoru vilagban elunk...


Angol nyelvu szakirodalom a temaban:

[link]

2010. ápr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18:45 szerintem pont ezzel érné el, hogy a barátja akar csak lenni, tapasztalatból mondom én is, persze mindig vannak kivételek, nyilván te az avgy!:)
2010. ápr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
encyclopedia dramatica lol
2010. ápr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát a héten kicsit össze is kaptunk..ő nem volt hajlandó beismerni, hogy hibázott, én meg kerültem, és ma mondta, hogy zavarta, hogy nem szóltam hozzá.....


Talán néha elérhetetlennek kéne lennem? Mármint nem keresem, nem kísérem el stb, máskor meg igen....és így hiányérzetet kelthetek benne?

2010. ápr. 22. 19:17
 10/11 anonim ***** válasza:
bizony ez jó ötlet.. ne lógj a nyakán
2010. ápr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!