Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok a ti velemenyetekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok a ti velemenyetekre vagyok kivancsi, hogyan reagalnatok es miert?

Figyelt kérdés

Szoval.. az tortent h a paromat felkereste egy exe aki sokat probalkozott nala sikertelenul. nos ez az exmost azt hazudta a paromnak h en megkerestem megfenyegettem stb. E miatt a parom nagyon megharagudott ram es ez ugy nez ki a szakitas szelere sodort minket.


a kerdesek:


Ha a mi hejzetunkben lenetek ti hogyan reaalnatok? azaz elhinetek amit az ex mond es ebbol vita lenne a parotokal?


ha megfenyegete volna a pasitok az exet az miert zavarna titeket?


ha semmivel nem tudja izonyitani h tortent fenyegetes akkor hinetek e az exnek?


Ez valoban sujos dolognak szamit anyira h akar szakitas is lehet belole?


Ha tudom bizonyitani h hazudik az ex akkor is problemas lenne a hejzet?


mi lenne erre a megoldas?



2016. szept. 12. 17:17
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
100%

Dikmámore, megtanuni magyaru.


Az megoldás lenne. Én személy szerint csak akkor hiszem el, ha megvan mindkét oldal felől a csevegés. Tehát megmutatja az ex is, te is, időpontokat egyeztetek, aztán pikkpakk kiderül, hogy ki nyomja a zsamót.

2016. szept. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérném az írásos bizonyítékot az állítólagos fenyegetésről, ha nincsen, nem is foglalkoznék a témával.
2016. szept. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

bocs a helyes irasomert ritkan hasznalom a magyart.


amugy amit mondasz nem hulyeseg de sajnos nincs mit megmutatni mert nem volt beszelgetes

2016. szept. 12. 17:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Bemondásra nem hiszek el semmit.

Az exet se fogom sajnálni. Ha sokat próbálkozik, meg is érdemelné, hogy az orrára koppintsanak.


A helyedben lepattintanám a csajt, csak hogy lássa, nem fenyegetőzök miatta. Ha az exe el tudja szedni, vigye. Lesz másik.

2016. szept. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretnek szakitani mert nagyon szeretem...de igazad van ez lenne a megoldas
2016. szept. 12. 17:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem erdekel az exem, akkor figyelmen kivul hagyom es neked hiszek. Es a temat itt lezarom.

Viszont valoszinu, hogy az exet jobban szerethette es ezert his neki.

Probald vele megbeszelni, de bizonygatni ne bizonygass olyat amirol tudod hogy neked van igazad. Eleg baj, hogy nem neked hisz!

2016. szept. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!