Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félig roma származású fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félig roma származású fiú vagyok, és öszejöttem egy Magyar lánnyal. Többi lent?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem lényege, hogy (ti) mekkora esélyt láttok arra, hogy ez a kapcsolat hosszútávú legyen.

Bevallom, van némi önértékelési zavarom az miatt, hogy félig roma származású vagyok, és ez kicsit látszik is rajtam.

Apukám roma, Anyukám magyar.

Sajnos el válltak,én anyukámmal nőttem fel.

A testvéreim is magyarok, anyám egy másik kapcsolatából.

A környezetem normálisnak tart, és (nem egoizmus), de én is annak tartom magam.

Sok atrocitás ért már, de aki közelebbről megismert, az elfogadott.

Szerintetek?


2016. szept. 12. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez is fifti-fifti mint bármelyik.
2016. szept. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A magyar lány nyilván elfogadta a származásodat, ha összejött veled. Az első lépés pipa. A többi már csak rajtad múlik.
2016. szept. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha szeretitek egymást, akkor miért ne működhetne?! :)

Nem kell azzal foglalkozni, hogy ki mit gondol!

2016. szept. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha már együtt vagytok, nem ezen fog múlni, hogy hosszútávú lesz a kapcsolat vagy sem. Ha már 'összejött' veled a lány, gondolom nem zavarja a származásod.

Téged sem kéne zavarnia.

Sok sikert!😊

2016. szept. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális gondolkodású ember vagy, s nem olyan, mint a buckalakók 99%-a, akkor áldásom rátok.
2016. szept. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Buckalakó, hát ez nagyon nagy.:)


Szóval 2. vagyok, én is drukkolok.

2016. szept. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7# Te rasszista vagy?
2016. szept. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#7

A magadfajtánál nincs nagyobb "méreg".

2016. szept. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mit jelent a hosszútávú?

Házasság és míg a halál el nem választ?

Arra keveset.

Arra,hogy együtt lesztek 2-3 évig, az simán benne van a pakliban. De az önértékelési zavarral kezdj valamit, mert lehetnél te bármilyen származású, ha önértékelési zavarod van, el fogod cseszni a kapcsolatot, és nem fogod élvezni,amíg tart.

2016. szept. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez már egy sok éves történet. Az exem félig roma származású anyukája révén. Szülei nem éltek együtt. Az anyai nagymama nem nézte jó szemmel a románcot, mert paraszt volt az apa ( magyar ember ),és hamarosan végett vetett a szerelemnek. Exemet kis korában az apja időnként meglátogatta,idővel mégis megszakadt a kapcsolattartás közöttük. Az új feleség ( magyar asszony ) nem nézte jó szemmel a látogatásokat.

Az ex testvérei két különböző roma apától vannak, de az anyja azoknak az apjukkal sem élt együtt,a kapcsolatot sem tartották a szülők egymással.

Szüleim előtt kezdetben titkoltam a kapcsolatunkat. Főleg apámtól tartottam nagyon. Zsidókat és a romákat nem igazán szívlelte. Akkoriban nem volt felhőtlen a kapcsolatunk sem.

18 voltam a barátom 27. Amikor a szüleim személyesen is megbizonyosodtak arról ( nem csak hallomásból ),hogy normális józan életet élő dolgos a fiú és nem egy balhés közegből való. Teljesen elfogadták. Szüleim egyből megszerették apám szinte körbe zsongta. Évekig együtt voltunk. Mégis a sok felgyülemlett és meg nem beszélt problémák, a sok távollét ( munkájából adódóan ) és végül egy megcsalás végett,ebből a kapcsolatból kiléptem.

Nem szépen váltunk el egymástól.Szakítás után évekig nem láttuk egymást és nem beszéltünk.Szomszédos településről származunk. Míg egy nap neten rám írt. Telefonon mailen beszélünk egymással. Aztán hol felbukkan, hol eltűnik. Személyes találkozásba nem mentem bele. Mindig is magyar barátnői voltak.Anno a szűk rokonságán kívül nem tartotta romákkal a kapcsolatot kerülte őket. Végül mégis egy ízig vérig nála sokkal fiatalabb roma lánnyal alapított családot. Röviden ennyi volna az én történetem.

Tehát ne görcsöljél, ne legyenek gátlásaid, nyugodtan vágj bele a kapcsolatba! :-)Sok boldogságot kívánok nektek!

2016. szept. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!