Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet meg akarta csókolni a haverbarátja. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Jó pár éve barátok, régebb óta ismeri őt, mint engem. Néhány nappal ezelőtt, a barátnőm elmesélte, hogy a haverja meg akarta csókolni, többet szeretne tőle barátságnál. A barátnőm jó pasinak tartja, de csak barátként szereti. Megkérdezte tőlem, hogy zavarna-e engem, ha továbbra is tartaná vele a kapcsolatot, találkozásnank, stb. Mondtam, hogy nem repesek az örömtől, de megérteném, ha meg tudják beszélni normálisan, és nem lesz példa többé hasonlóra. Ma találkoztak... Nem kérdeztem, mi volt, nem is mondta, majd holnap találkozunk... Nagyon kellene zavarjon? Baj ha nem vagyok nagyon féltékeny?
2016. szept. 13. 01:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Hát a helyedben lehet,hogy 1-2 tarkont adtam volna a gyereknek :)
2016. szept. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy összefutottunk véletlenül hárasban, és akkor sem szóltam semmit. Nem érzem úgy, hogy kellene...
2016. szept. 13. 01:20
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
#1 látom te is inkább verekedni tanultál mint írni. :D
2016. szept. 13. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat tanárnéni :( :( mostmár aludnisem birok
2016. szept. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos sokan nem fognak egyetérteni velem, de szerintem semmi baj azzal, ha intelligens ember módjára, visszafogottan kezeled a helyzetet. Te ismered a barátnődet, nem mi, te tudod, mennyire megbízható. Ha nem az, akkor hiába tiltanád a gyerektől, egyszerű kamuval megoldaná a megcsalást.

Nem törvényszerű, hogy aggódnod kell az ilyesmi miatt, szerintem ha kölcsönösen akarnának egymástól valamit, a lány nem szólt volna neked, hanem megragadta volna az alkalmat és nem tudnál az egészről semmit.

2016. szept. 13. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, elmondta a történetet, ami azt jelenti, hogy a

több éves barátságnál a párkapcsolatotokat többre

tartja, megbízik benned.

Magamról tudom, hogy nem vagyok az a féltékeny típus,

egészséges mértékig persze az, de ha most elkezdenéd

túllihegni, lehet hogy más karjába üldöznéd...

Szerintem pont jó hozzáállás.

2016. szept. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A pasik hülyék, kattan az agy, bejön mellé egy kis magány is, és a fellángolás, akkor nincs tiszteletben tartva semmi. Így működünk. Nem kell túllihegni, ha tovább próbálkozna, én elbeszélgetnék vele, hogy részvétem kifejezzem az érzései miatt, de örülnék,ha nem stresszelné a csajomat ezzel, mert nyilván nem véletlenül van velem, és barátként ott lesz neki, de ezt tartsa tiszteletben.
2016. szept. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem jól csináltad. felesleges lett volna eltiltani tőle, mert ha akar úgyis találkozik vele, megcsalni is meg tud, szóval tényleg nincs értelme.

a lány is teljesen korrekt volt, szóval szerintem nincs itt probléma.

velem is volt ilyen, hogy egy barátom elmondta hogy szerelmes belém, amikor már kapcsolatban voltam. nálunk is ugyanez volt mint nálatok. de ez a barátom továbbra is nyomult, hiába mondtam hogy ne és felesleges, így végül inkább nem beszélek vele...

2016. szept. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is bízd rá, ha tiltanád vagy bizalmatlan lennél, csak annyit érnél el, hogy te légy a rossz.
2016. szept. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2016. szept. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!