Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon bánt hogy párom szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bánt hogy párom szinte semmit nem tesz meg értem, nem jár a kedvemben.46/N vagyok. Jól van ez így egy férfitől?

Figyelt kérdés

Azon a kevés kikapcsolódáson kívül ami még neki is megfelelő (pl.séta)sehova nem megyünk.Én hiába szeretnék,nem veszi figyelembe kéréseimet.

Nem is kedveskedik,nem költ rám,max.két hétben egyszer egy csoki.

Olyan mintha méricskélné a szeretetét,azt mondja majd akkor áldoz rám többet,akár tettekben is és pénzben is ha én is megteszem és érzi hogy igazán szeretem.

De hát én szeretem,és rosszul esik hogy feltételeket szab.

Most már egyre inkább azt érzem már nem is akarok megtenni érte dolgokat mert nincs benne semmi önzetlenség mint más férfiban. Mégis szeretném tudni tényleg benne van a hiba hogy így alakult a kapcsolatunk?


2016. szept. 13. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is fura, hogy most ez divatba jött, hogy a pasi mindenáron nullszaldósra vagy pluszra akarnak kijönni a randi végén, összeköltözés külön kasszával, és se virágot nem vesznek, se egy italra nem hívnak meg.


Az nálatok is gáz, hogy te hiába csinálnál bármit, marad a séta. Nekem is volt ilyen "pasim", a harmadik randin is sétálni akart a parkban. Hideg volt, pont nem olyan idő, amikor szívesen vagyok a szabadban, mondtam üljünk be valahová egy meleg teára, mert megfagyok. Hát miért nem öltöztem fel rendesen, ő nem fog nekem teát venni (erről mondjuk szó se volt). Akkor megkértem, hogy vegyen egy kutyát, azt annyit sétáltathatja, amennyit akarja, én párt keresek, nem gazdit. Viszlát!


Ha már az udvarlás időszakában sem képes erőfeszítésre, akkor ez csak rosszabb lesz.

Teljesen igazad van, ha ezt nem akarod így folytatni.

2016. szept. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Egy 46 éves nő ìr a párjáról, gondolom ne friss kapcsolat. A férfi említette, hogy majd akkor ha a nő is. Ebből arra következtetek, hogy a férfi úgy érzi baj van a kölcsönösséggel. Ezt kéne tisztázni, miért érez így mert a "másik a hülye, de én nemám" alapon még semmi sem oldódott meg. Lehet elutasítod, vagy rideg vagy, vagy csak szimplán kiszeretett belőled. Mindenesetre nálam sokkal jobb party, mert vele ellentétben én a büdös életbe nem vettem még neked csokit, nemhogy kéthetente. Tudd meg, mi van, aztán gyere vissza kérdezni.
2016. szept. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Például az is baja volt hogy a lányomnak több mindent elnézek mint neki.Azt mondta őt is úgy szeressem mint a gyereket,ő is ugyanolyan jogú családtag.

Én erre azt mondtam de hát ő nem gyerek,hanem felnőtt.

Kb.például ilyenekből gondolja hogy nem szeretem eléggé.

2016. szept. 13. 14:19
 4/10 anonim ***** válasza:

1#


Bocs az offért, de erre a srác mit reagált?:D



Kérdező, szerintem igazad van. Szimplán csak nem akar a kedvedben járni. Nyilván nem kell senkit elhalmozni ajándékokkal, de ha te próbálnál más programot csinálni, ő meg semmire nem vevő...akkor milyen alapon várja el, hogy te mutasd ki a szereteted? Ha közös programot szervez valaki, akkor már az is nyilvánvaló, hogy törődik a másikkal és szeret vele lenni.

2016. szept. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
fizesdd be kettőtöket egy szép nyaralásra, ami nem túl drága pl: Mallorca, Teneriffe. Ez lesz neki a meglepetés. Amennyiben nem akar menni szava sem lehet, ha egyedül mész.
2016. szept. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%
Egyenjogúság van a nők harcoltak érte, most mi a gond? Hívd meg te, és fizess te neki ajándékot,ugyanannyi jogod van hozzá mint neki.Semmi előjog nem jár ,hiszen egyenlősdi van.
2016. szept. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6# jogilag igen, egyébként meg nem.
2016. szept. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
6# én sem értem, hol élnek ezek a nők? A múlt században? "nem költ rám,..." Miért, te költesz rá? Nem? Akkor milyen alapon követelsz bármit is tőle? Vagy szerinted neked ez jár, mert nő vagy, vagy mi?
2016. szept. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Miért költene valaki egy 46 éves nőre? Amennyiben nem kölcsönösségen nyugszik a kapcsolat és a férfi rászán havi 100e+ forintot, hogy egy nőt kényeztessen gondolod nem kap fiatalabb évjáratot?
2016. szept. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
33%

46 évesen gyakorlatilag az az egyetlen lehetőséged, hogy te kezdeményezel és aktívan teszel azért, hogy javuljon a kapcsolatotok. Ha valamilyen programra vágysz, akkor szervezd meg, hívd el a férjed és fizesd ki a költségeket. Ha te már minden tőled telhetőt megtettél, és a férjed mégsem tesz gesztusokat, akkor valóban jogosan érzed rosszul magad, de az élethelyzetedből adódóan más lehetőséged már nem nagyon van.


Felesleges már férfiakhoz hasonlítanod a férjedet, mivel ha elhagyod, szinte biztosan egyedül maradsz vagy legfeljebb egy 60 körüli, a férjednél sokkal szerényebb anyagi helyzetű, csúnyább, elhízottabb, kevésbé intelligens stb. férfinak fogsz csak kelleni.

2016. szept. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!