Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25+ éves férfiak! Hogy szoktát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25+ éves férfiak! Hogy szoktátok feldolgozni a szakítást, ha a nő megcsal titeket? Nekem nagyon nehezen megy. (31 F)

Figyelt kérdés
2016. szept. 13. 13:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
25%
Szokj hozzá. Kétféle férfifajta van: akit megcsalnak és akivel megcsalnak... Rossz csoportba születtél.
2016. szept. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Egyszerűen feldolgozom 40/F Hentes :D
2016. szept. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás után tudtam meg, jót röhögtem rajta. Ne keseregj azon, ha valaki áruló, örülj neki, hogy te nem vagy az. 30/f
2016. szept. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
34%

Már ne haragudj de elég szemét nő lehet...

Ki az ami ott hagy egy 30-as pasit aki normális ;) Undorító eza megcsalas.

21L

2016. szept. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nehéz volt idő kellett hozzá. Főleg mert mi házasok voltunk. Elhagytam, aztán főleg sportba, és új hobbikba kezdtem. Amiket még mindig űzök. Ma már úgy vagyok vele hogy nem érdekel a dolog, emberileg ő a szememben 1 nulla. Kár egy ilyen miatt keseregni, le kell zárni neked is és csak előre nézni. Nehéz lesz de túléled!
2016. szept. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Én megadtam neki mindent, talán túl sokat is. Rájöttem, hogy fent van társkeresőn és más férfiakkal flörtöl. 8 évvel volt nálam fiatalabb.
2016. szept. 13. 13:44
 7/21 anonim ***** válasza:
39%
Úgy, hogy nincs barátnőm, így nincs aki megcsalhat, nincs akiben csalódnék, nincs aki kiszerethet belőlem, nincs aki miatt ne élhetné ki magát, stb. stb. stb. egy szó mint 100, nincs gondom!
2016. szept. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Noren1989 ***** válasza:
52%

Én pl elkönyveltem, hogy egy qrva.


Ha qrvát akarok, akkor meg elmegyek, kiteszek az asztalra 15k-t, nem foglalkozok a lelkével egy percet sem, és baszunk.

2016. szept. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Össze kellene magadban raknod a kockákat, amelyek a múltban arra utaltak, hogy ezt meg fogja tenni, ez kellene első lépésként, mert ezeket te is biztos láttad. Ebből megtanulod, hogy ha valakinél ilyen jelek jelentkeznek, akkor az már neked figyelmeztetést, ugyanígy gondolj vissza a karakterére, neki mi kellett az ágyban, ezeket magyarázd meg magadnak. Ezek után jönnek az objektív dolgok, akár majd anyagiak is, illetve az is, hogy ő maga dolgozik-e, aktívan érsz vett-e a közös költségekben, stb.
2016. szept. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Dolgozik, ezzel nincs baj. De rögtön két hét után beleolvasott az smseimbe, amiben azt írtam haveromnak, hogy ő a csajom és jókat dugunk, meg én nagyon hosszú kapcsolatot tervezek vele. Erre ő berágott erre, hogy ő a párom, nem a csajom, meg neki még nem kell hosszú kapcsolat. Ezért felment társkeresőre.
2016. szept. 13. 14:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!