Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lepjek ki?

Figyelt kérdés
A ferjemmel teljesen eltavolodtunk egymastol. Meg csak 1 eve vagyunk hazasok, de biztos, hogy nem o az igazi, nem volt jo valasztas. Semmiben nem tars, nem segit, eltipor. De nem tettekkel, hanem passziv agresszivan. Amugy mindenunk megvan. Jok az anyagiak, szep lakasban elunk. En egyetemre keszulok, amit nem szeretnek feladni. Ha elhagyom, csak edesanyamhoz mehetek, de vele par nap utan megorulok, vagy itt maradok es kibirom valahogy. Melyik a kevesbe rossz? Kerlek ne bantsatok, mert nagyon kivagyok.
2016. szept. 13. 14:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed hogy nem ő az igazi,és nem szereted,akkor szerintem lépned kell,mert elöbb utobb úgy is az lesz a vége.És ahogy leirtad hogy semmiben nem társ,nem segit és stb mi értelme vele lenned,csak azért hogy tovább szenvedj és még rosszabb legyen.Én nem mondhatom meg hogy mit tegyél,ezt te kell tudd de én lépnék a hejedbe.
2016. szept. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
9%
Beszéltél vele a gondjaidról?
2016. szept. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Noren1989 ***** válasza:
64%

Keress egy szeretőt, aki legalább érzelmileg támogat, néhány kufircért.


Keress munkát az egyetem mellett...Még egy tanulság, hogy miért is nem érdemes beleugorni egy házasságba...

2016. szept. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Koszonom #1! #2! Persze kismillioszor nekialltam. Nagyreszt meg se hallgat. 5 percig nem jegyzi meg amit mondok. Ha csorog a telefonja kozben szo nelkul felall es otthagy. Meg annyit se mond, hogy bocs ezt fel kell vennem. Volt, hogy oltogatott kozben, vagy kinevetett. Ha megprobalok valami fix idopontot megbeszelni, hogy ekkor es ekkor talalkozzunk es beszeljuk meg, 99%-ban nem lesz belole semmi, mert elhuzodnak a dolgai.
2016. szept. 13. 14:22
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen #3! Tudom. Korai volt, es nagy hiba. :(
2016. szept. 13. 14:23
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

Abban egyetértünk, hogy ez elhamarkodott döntés volt, kb. ez a vége annak, ha nő rettentően férjhez akar menni, és nem az a fontos, hogy kihez megy férjhez. Hanem a szertartás, a fehér ruha, a csillivilli házikó, és a többi külsőség. Azt elfelejti megnézni, hogy kihez készül hozzákötni az életét, aztán jön a fekete leves.

Kétlem, hogy a párod az igen kimondása után változott meg, csak addig nem is érdekelt, hogy kivel is élsz, amíg lelkesen szervezted az esküvőt. (Nem egy ilyet láttam, jellemzően egy-két éven belül a házasság zátonyra fut. Aztán ezt még meg szokták fejelni azzal, hogy gyereket vállalnak, mert az majd megmenti a házasságot.)


Nektek még nincs gyerek, szerencsére ezt a hibát még nem követtétek el, és nem is kéne.


Szerintem költözz haza anyádhoz, és váljatok el. Az a kisebb rossz, mert legalább újra független leszel, kezdhetsz mindent elölről, akár lehet új párkapcsolatod is. Mindezt nyugodt lelkiismerettel.


Most ez elég cinkes lenne, azt azért lásd be, pedig ha nem vagy szerelmes, akár ez is becsúszhat. Főleg, ha egyetemre mész, és találkozol sok új emberrel.


Addig is megvoltál valahogy, amíg nem ismerted őt és nem mentél hozzá, ez után is meg leszel. És lesz motivációd, hogy minél hamarabb saját lábra állj, és kirepülj a szülői fészekből.

Csak kérlek, ne az legyen a cél, hogy találsz egy pasit, akihez odaköltözhetsz, hogy ne kelljen anyáddal lakni, mert annak megint csak ez lesz a vége!

2016. szept. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%

6-os nagyon jó tanácsokat adott, én is pontosan így cselekednék. Sajnálom, hogy nem sikerült a házasságotok, de ne búsulj, nem te vagy az első és nem is az utolsó, akinek eljön az a pillanat az életében, hogy belássa, rossz ember mellett horgonyzott le.


35/N

2016. szept. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Utolso! Nem kell ennyire nyersnek es odamondosnak lenni. En nem akartam celiranyosan ferjhez menni. Azert mentem hozza, mert szerettuk egymast. Nem a csillivilli haziko, meg a ruha miatt. De igen, az elmult 1 evben kezdett el romlani a dolog. O is ugyanannyira akarta ezt az hazassahot mint en. Ido kellett amig kiderult, hogy csak szep fellangolas mindkettonknel, ami valamivel tovabb tartott.


En is ugy latom, hogy "anyamhoz" koltozni az esszerubb. Es nem, ns fogok belekurvulni valaki mas karjaiba. Koszonom a kedves valaszodat.

2016. szept. 13. 15:13
 9/17 A kérdező kommentje:
Vagyis #5
2016. szept. 13. 15:13
 10/17 A kérdező kommentje:
Koszonom #6! Igyekszem osszeszedni magam, es tiszta lappal inditani.
2016. szept. 13. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!