Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után, hogy legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után, hogy legyen bármi jó?

Figyelt kérdés

Elveszítettem életem szerelmét a saját hibámból. Imádott ő is mindennél jobban, de a folyamatos hisztimmel kioltottam belőle a szerelmet. Most viszont azt hiszem, ha ebbe az érzésbe, ami bennem van, nem halok bele, akkor semmibe.

Folyamatosan csak sírok, úgy érzem a lelkem üres. Megszakad ebbe a szívem... komolyan elgondolkodtam az öngyilkosságon, mikor kimondta, hogy nem szeret. A baártaimnak hála, hogy vigyáznak rám...de nem bírom. Mit tegyek?


Volt más barátom is előtte, de egyszer se éreztem még ekkora mértékű fájdalmat. Rettenetesen fáj az is, hogy pár hónapja még én akartam szakítani vele a sok veszekedés miatt. Akkor ő volt ugyanígy, de most fordult a kocka, de ő végleg szakított.


22 évesek vagyunk és másfél évet töltöttünk együtt.


2016. szept. 13. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

"Rettenetesen fáj az is, hogy pár hónapja még én akartam szakítani vele a sok veszekedés miatt"



Ha ez így volt, hamarosan rá fogsz jönni, hogy nem ő volt az igazi. Az igazival nem érezted volna magad rosszul, nem lett volna ennyi balhé, egy hullámhosszon lettetek volna.

2016. szept. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

A következő barátodnál ne legyél indokolatlan hisztis hárpia.


26F

2016. szept. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kisírod magad, meggyászolod a dolgot. Majd mindenkinél van ilyen. Lehet belőle tanulni a következő kapcsolatra.
2016. szept. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó ég, dehogy halsz bele XD! Igen fáj, mintha agyonvertek volna. De idővel enyhülni fog és jobban fogod magad érezni. Ha pedig majd végig gondolod, rá fogsz jönni, hogy hol rontottátok el a kapcsolatotok. Ki miben hibázott, mit kellett volna tenni/mondani a bajok elkerülése és a hibák kijavítása végett. Így a következő kapcsolatodnak már tapasztaltabban vághatsz neki.
2016. szept. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban, ma szakítottunk és még csak azt sem mondhatom, hogy miattam ... faképnél hagyott minden magyarázat nélkül...
2016. szept. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gorgo 20 ***** válasza:
jobb azért hogy ne mvagyunk egyedül :dd engem is elhagytak miközbe full hűséges és full őszínte voltam, szerintem talált mást csak nem akart megbántani. Meg a duma hogy jobb lesz ez így neked, én csak kínozlek.. .Nevetséges
2016. okt. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Így egy hónap távlatából már én azt mondom, jobban jártam így ... két hétig üvölteni tudtam volna a fájdalomtól, de már tudom, ennek így kellett lennie.
2016. okt. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!