Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedülálló lányok, nők! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló lányok, nők! Ti mit tennétek az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy van egy férfi, akibe fülig szerelmesek vagytok. Összejöttök, minden nagyon szép és jó. Aztán egyszercsak egy baleset éri a párotokat, elveszíti mindkét karját és mindkét lábát. Vele maradnátok ezek után, vagy nem bírnátok a terhet és elhagynátok?
2016. szept. 14. 08:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Elhagynám.
2016. szept. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Három ilyen ismerősöm van, akik mindkét lábukat elvesztették. Egy éven belül, a párjuk is lelépett, mind háromtól.
2016. szept. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Még jó.
2016. szept. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Eleg borzaszto lehet egy ilyen helyzet, bele sem tudok teljesen gondolni, de en nem hagynam el a parom akkor sem ha szenvednek emiatt.
2016. szept. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Elhagynám.Minek hazudnék neki,minek álltatnám?
2016. szept. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%

Nekem volt egy pasi az életemben, 7 évig voltunk együtt, vele még ezek után is maradtam volna... De ő többször átvert, már nem tisztelt, mert tudta mennyire szeretem, érzelmileg megcsalt, de még ezt is elnéztem neki, végül ő dobott ki... Az a baj, hogy még mindig szeretem, nagyon nehéz... Nem hiszem, hogy valaha tudnék újra így bízni a pasikban...

Nagyon szomorú lennék ha ez történne az illetővel, de ha nem voltunk még sokáig együtt, akkor én is inkább továbblépnék... Mert már nem tudnék többé úgy szeretni, mint akkor...

2016. szept. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy az érzelmi sokkot hogy tudnám kezelni, biztos rengeteg minden kavarogna bennem, az biztos, hogy élből ezért nem szakítanék vele. Ez neki egy sorscsapás, nem tetézném a fájdalmát azzal hogy gyorsan lelépek és ebben a helyzetben magára hagyom.

Nem tudom. Ép testű embert mindig találhat az ember, de olyat akibe beleszeret, olyat nem.

2016. szept. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

Egy láb még beleférne. A kettőnél már egészen biztos elhagynám, hacsak nem vagyunk házasok. Ha mindkét karját elveszti akkor válok. Egy kar veszteséggel csak házasságban tudnék együttélni.


Ha mindenét elveszti, vagy ha értelmileg teljesen leépül, akkor válnék egyből.

2016. szept. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Talán 1 láb elvesztését el tudnám fogadni, de minden végtagét már nem. Mondom ezt úgy, hogy sajnos volt a múltamban több férfi is,akinél volt valami súlyos lelki probléma,ami végül már engem is padlóra tett. Én nem bírnék még egyszer keresztül menni hasonlón...
2016. szept. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ebbe rossz bele gondolni, de nemhiszem, hogy volna szivem elhagyni a párom akkor is ugyan az az ember és akit szeretünk nem hagyjuk el. Én nem hagynám el vele lennék és szeretném talán jobban mint eddig 23L
2016. szept. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!