Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm folyton elnyom. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm folyton elnyom. Hogy lehetnék én a domináns, hogy az legyen amit én akarok? Részletek lenn.

Figyelt kérdés

Barátaim szerint papucs vagyok, de nem igazán tudom, hogy lehetne otthon jobb a helyzet. Mindent ő határoz meg, azt is, hogy mikor legyen szex (többnyire nincs is egyáltalán, titokban maszturbálok). Tudtok ötleteket adni, hogy legyen ez másképp?


Előre is köszi!


28/F


2016. szept. 14. 12:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz tudni kellene mi az amit még meghatároz. Csak a szex?
2016. szept. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Fizikailag ki az erősebb? Ismertem olyan párt ahol a nő még verte is a férjét.
2016. szept. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy mi van akkor, ha egyszer azt mondod, hogy "NEM, ezt most én máshogy szeretném"? Mert lehet, hogy csak ennyi elég, de lehet, hogy besértődik rá, vagy kiskutya szemekkel kisírja, amit akar. Utóbbi esetben, ha túl gyenge vagy, akkor mindig az lesz, amit a csaj akar. Sajnos vannak ilyenek, tapasztalat.
2016. szept. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Mondj neki NEMet!!!!! Probálj meg kicsit te irányítani és ha ezen be rág akkor szerintem hagyd a fenébe. Ezt csak úgy mellékesen megjegyezném hogy én már rég ott hagytam volna..Az ilyen lányok túl beképzeltek vagy nem tudom mi lehet velük a probléma vagy csak keres magának az ilyen valakit akivel el szórakozik ha éppen kedve van amúgy meg kuss van a másik félnek...ez nem normális(szerintem..). Rengeteg lány van akivel sokkal boldogabb is lehetnél de a te döntésed természetesen.
2016. szept. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Lényegében mindent meghatároz, és engem mondjuk nem is föltétlen zavar minden, mert van, hogy nekem mindegy, mit eszünk meg ilyenek. De például állandóan én pakolok utána, mert otthonról dolgozom számítógéppel, és amikor hazajön, ő már fáradt. De abba nem gondol bele, hogy én is dolgoztam csak otthon. Múltkor meg el kellett mennem otthonról, mert hogy átjönnek a barátnői és csajbulit akart. (A lakás közös.)


Fizikailag nincs erőfölénybe, nagyobb vagyok, kicsit túlsúlyos is sajnos. De nőt sose lennék képes megütni egyébként. Nem fizikailag akarnám ledominálni, hanem lelkileg, ha van ilyen kifejezés.


Már hat éve együtt vagyunk, együtt is élünk, közös lakás van hitelre, és elég sokat fektettem már ebbe a kapcsolatba minden értelembe. Szóval nem érzem úgy, hogy ott akarnám hagyni. De ez a szexmegvonás ez nagyon kemény dolog. Nem tudom, hogy tudnám felkelteni az érdeklődését magam iránt.


Akik otthon dominánsabb férfiak azok hogy csinálják?

2016. szept. 14. 14:55
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én domináns vagyok jó értelemben(nem verek nőt, nem kiabálok stb). De ez nem úgy működik, hogy egyszercsak domináns leszek. Gondolom az élet más területén sem vagy az. Ilyen a személyiséged, mint ahogy nekem is. Én sem tudnék más lenni. Szóval nem tudok tanácsot adni. :( Olyan tudna (ha van ilyen), aki tudott valahogy váltani.
2016. szept. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A papucs iskolapéldája vagy, hogy már a szexmegvonásos zsarolás is terítéken van. Egyszerűen nem tart férfinak, mivel minimális férfias viselkedést sem produkálsz. Folyamatosan behódolsz, alárendeled az életed egy olyan nőnek, aki egyáltalán nem becsül meg. Ha szerencséd van, még félre is kefél, mivel neki is szüksége van szexre, csak épp nem egy papucsállatkával.

Hiába fektettél sokat ebbe a kapcsolatba (anyagi és nem anyagi dolgokat), ez nem fog sokáig tartani, előbb-utóbb kidob téged egy férfiért.

2016. szept. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez úgy nézett ki, hogy nem bírtam szakítani, pedig éreztem, hogy jobb lenne. Egyszerűen mindig az győzött, hogy a lány sírt, könyörgött, próbált arra hatni, hogy úgyis ő a legjobb számomra, stb. Vagyis az önbizalomhiányomra ment rá.


Én nem vagyok kőmacsó, meg idegenkedem is a lehengerlő "az van, amit én akarok" stílustól.


Ezek nem igazán haveri sörözéses beszédtémák. Úgyhogy átrágtam magam pár pszichológiai könyvön. Vezetői tréningeket olvastam a neten - az asszertív akaratérvényesítés az emberi kapcsolatokban sem haszontalan.


Írod a túlsúlyt, ami zavar téged. Rajtam is volt néhány kiló, elmentem edzeni és leadtam. Ez is önbizalmat ad.


Majdnem egy év után lettem képes arra, hogy odaálljak a barátnőm elé és közöljem, hogy nekem ez így nem jó, nem folytatom vele. Megint jött a manipuláció, de ellen tudtam állni és azóta is.


Szóval mint minden, ez a készség is fejleszthető. Olvass erről, és idiótán hangzik, de: tükör előtt is gyakorold a határozott beszédet. Kb. ötször pofán röhögöd magad, hatodszorra elhiszed.

2016. szept. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

fogyjál le, lehert, h. visszataszítónak talál fizikailag, és azért nincs szex.

egy túlsúlyos pasival azért nem egy leányálom: esztétikailag sem, meg izzadékonyabbak, fáradékonyabbak lehettek, mint a sportos, normál testsúlyú pasik.

2016. szept. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"NEM, ezt most én máshogy szeretném"


Ezt meg ne próbáld, mert a "szeretném" szó már ismét alárendelté tesz.


"Nézd, tudom, hogy dolgozol, de én is. Csináld egyszer végig a számítógép előtt azt, amit én, utána hasonlítsd

össze azzal, amit te csinálsz. Szerintem egy műszakot

nem tudnál végigcsinálni...."


Ezt megmondhatod neki.


Sokan bele sem gondolnak, hogy mennyire fárasztó a gép

előtti munka.

- Szellemileg teljesen lezsibbaszt

- Fizikálisan is fáraszt, sőt elgyengít

- Szó szerint veszélyes munkakör, mert megőrjíti az embert (már amelyik munkakör)


Nem tudom, mit csinál, de valószínűleg nem 12 órában aszfaltozik :)

2016. szept. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!