Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm folyton elnyom. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm folyton elnyom. Hogy lehetnék én a domináns, hogy az legyen amit én akarok? Részletek lenn.

Figyelt kérdés

Barátaim szerint papucs vagyok, de nem igazán tudom, hogy lehetne otthon jobb a helyzet. Mindent ő határoz meg, azt is, hogy mikor legyen szex (többnyire nincs is egyáltalán, titokban maszturbálok). Tudtok ötleteket adni, hogy legyen ez másképp?


Előre is köszi!


28/F


2016. szept. 14. 12:52
1 2
 11/13 fru_ ***** válasza:
100%

Elég szar ez a kapcsolat....

"Mindent ő határoz meg, azt is, hogy mikor legyen szex (többnyire nincs is egyáltalán, titokban maszturbálok)."


Mi a jó neked ebben?

2016. szept. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Valóban igaz az amit írtak, hogy ez nem úgy működik, hogy pikk-pakk domináns leszel.

Ilyen a természeted ezen nem fogsz tudni változtatni.

Tudom mert én is hasonló vagyok. Ez nem papucsság csak igazából mint ahogy te írtad nekem is "mindegy" sokminden hétköznapi dolgokban. De egy kívülállónak ez tűnhet papucsságnak, és valóban ha más szemszögből vizsgálod a dolgokat lehet rá fogsz jönni hogy valamilyen szinten az!

Nem akarsz konfliktust inkább ráhagyod, durvább eseteknél is kihátrálsz mondván hogy mindegy. Mint írod is hogy utána pakolsz... Én is megtettem nyugi... Egy darabig. Nálunk is volt ilyen időszak hogy nem nagyon volt szex. Hamar elaludt stb... Én meg mondom nem leszek bunkó nem keltem fel... De ez ment éveken keresztül.

A lényeg a lényeg hogy nem illetek össze, mit ahogy mi sem illettünk. Én szakítottam, 10 évig voltunk együtt. Ma már tisztán látom rosszul választottam párt, annak idején. Gondolkozz el ezen, mert ha esélyt sem látsz arra hogy változzanak a dolgok akkor nem érdemes több időt belefektetni. Keresni kell olyat akivel tökéletes az összhang, és fel sem merül az hogy ki a dominánsabb. Olyat akivel harmonikus a kapcsolat.

2016. szept. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Akivel meglehet csinálni az megis érdemli neharagudj ha meg neked így jó akkor meg nincs értelme a kérdésednek.Tipikus olyan kapcsolat hogy a nődnek wgy biztonság vagy tudja h bármit megtehet és bátran merem mondani h a megcsalás se áll messze tőle sajnálom hogy ezt írom de ezneked nagyon rossz lesz hosszu távon
2016. dec. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!