Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok nonel miert kizaro ok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nonel miert kizaro ok, ha egy pasi kicsit testesebb az atlagnal? :/

Figyelt kérdés
Ugy veszem eszre a mackosabb sracok sok csalodason esnek at mert a nok nem tekintenek rajuk ferfikent max baratkent es a legtobbszot idomaik miatt kosarat kapnak. Miert van ez igy? Mar csak az izmos ferfiaknak vagy az atletaknak van eselye a szerelem atelesere? :o

2016. szept. 14. 19:21
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
97%
Jaj. Ugyanez van veletek is. Az a no aki molettebb , arra azt mondjak hogy igenytelen stb. Az atlag alatti ferfiak is atlagon feluli not akarnak. Nekem nincs bajom a mackosabb pasikkal speciel. Sot, szeretem ha nem gebe.
2016. szept. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
Hát, van, akinek nem esete a mackós. Nálam pont az ellenkezője igaz, én a mackósra bukom. Én szeretem a sörhasat is. Persze ez nem azt jelenti, hogy kizáró ok, ha valaki nem mackós, mert nem érdekel alapvetően senkinek sem a testalkata, de ha ez alapján kéne döntenem, akkor maci :)
2016. szept. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
81%
Sportolj, kondizz, ússz, mozogj, edz, fuss, deltásodj, izmosodj! Ennyi a receptecske.
2016. szept. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
29%
* Eddz. (Csodálkozom, hogy a nyelvtannácik még nem kötöttek bele.) :o
2016. szept. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
80%

Minden nap fel van téve egy ilyen kérdés...

Nem kizáró ok. Nem attól lesz férfi a férfi, hogy folyamatosan az edzőteremben van. Esztétikusabb látvány, ahogy az a nő is esztètikusabb akinek nagyobb melle és kerek feneke van, de a nő sem attól nő, hogy úgy néz ki mint egy Barbie baba.


Ha nem vagy bűn ronda, akkor csak az önbizalmaddal van a baj nem a testalkatoddal.

2016. szept. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
86%

Egyrészt azok a pasik, akik így fogalmaznak, általában nem "kicsit testesebbek" az átlagnál, hanem kövérek mint egy disznó.


Másrészt meg azért, mert valószínűleg nem jönne velem 150km-es bringatúrára, viszont lelkesen zabálná mellettem a csokit meg a chipset, így esténként nem a teste láttán csábulnék el..:)

2016. szept. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
7%
A nőknek csak a tökéletes külsejű férfiak kellenek igazán.
2016. szept. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbbször kiderül, hogy a kicsit testesebb, mackós alkat 120 kg feletti pasit takar. Tehát alsó hangon 30-40 kg plusz.

Ez pedig a legtöbb nőnek nem vonzó.


Amíg nem akarsz fogyni, addig nem zavar téged ez a helyzet. Ennyi!

Magadon tudsz változtatni, de azt sose éred el, hogy sok nőnek tetsszél ugyanezzel a külsővel.

2016. szept. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem a +30 kg az még simán maci.

Most ha a BMI szerint nézem, akkor férfiaknál 10 kg pluszt észre sem veszek, nemhogy macinak gondoljam.

2016. szept. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
De a kérdező nem azt írta, hogy 130 kilós, igénytelen, szőrös jeti, hanem azt, hogy mackósabb. Nekem van 100 kilós pasi haverom, de magas is, meg arányos is. Hiába mackósabb, nagyon jó pasi. Jó a humora, a kisugárzása, mindig mosolyog, értelmes, kedves és figyelmes. Ha a kérdezőnek is vannak ilyen tulajdonságai, akkor az már fél siker.
2016. szept. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!