Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes várnom rá?

Figyelt kérdés
3 hete ismerkedtünk meg, Ő 35 éves férfi Én 40 éves nő.1 éve nincs komoly párkapcsolata, 3, 5, 8 éves párkapcsolatai voltak eddig. Minden rendben alakult 2,5 héten keresztül, rengeteg beszélgetés, üzenetváltás. A megismerkedésünk 3. napján személyes találkozás, majd a hétvégét nála töltöttük. Azonban 2,5 hét elteltével egyre feszültebb, idegesebb lett. Kiderült, hogy gond van a cégüknél, 1 hét alatt 11 ember mondott fel. Jelezte, hogy most nem fér bele az életébe a kapcsolat. Neki biztos a helye(főnökei beszéltek vele), bár ő nem tudja maradjon-e? 1 hete folyamatosak a túlórák, állandóan fáradt, feszült. Én biztosítottam, hogy várok ameddig kell, de ő mondta, hogy nem lehet örökké várni. Ez a beszélgetésünk múlt héten pénteken történt, azóta tegnap beszéltünk először. Kapcsolatunkat direkt nem hoztam szóba, általános dolgokról beszélgettünk. Mennyi időt adjak neki, hogy összeszedje magát? Egyáltalán érdemes várnom rá?
2016. szept. 14. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen egyértelműen közölnék velem a tényeket, akkor én nem várnék rá.


27N

2016. szept. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Finoman jelezte, hogy nem akar toled semmit. Nyilvan beszelget veled, ez lehet udvariassag is, nem akar elkuldeni a fenebe, de ne gondolj bele tobbet. Nem fer bele az eletebe a kapcsolat, ne varj ra... mit kell meg mondania, hogy egyertelmu legyen?

Lepj tul rajta, ez nem jott ossze...

2016. szept. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felejtős..
2016. szept. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor is felejtős, ha az imént rámírt, beszélgetést kezdeményezett?
2016. szept. 14. 22:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól függ. 40 éves vagy, szükséged van ilyen bonyolult, küzdelmes kapcsolatokra?
2016. szept. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elbizonytalanodtam... Nagyon normális, kedves volt velem mindig. Csak ez a megingása ne lenne. Nem értem a pasikat, ha jön egy gond inkább dobom a nőt?
2016. szept. 14. 22:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, vannak ilyenek, és azért mondom, hogy inkább most zárd rövidre, mert velem egy évig csinálta ugyanezt egy férfi, de hidd el, ha téged akarna, akkor nem mondott volna ilyet, ez később sem lesz jobb.
2016. szept. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én várnék rá abból, amit elmondasz, bár én férfiként állok a dologhoz. Ha a munka feszültté teszi az embert, nincs annyi energiája a magánéletre. De ha nem rúgják ki, és amúgy máshol is keres munkát, akkor ez rövid úton rendeződik valamerre. Szerintem többet nem tehetsz, mint hogy mellette állsz, ha fontos neked. Nem tudom, te mit vársz egy kapcsolattól, szeretnél-e házasságot, gyereket, mert ez viszont mostanában nem esedékes az alapján, amit írsz.
2016. szept. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ama bizonyos kedd este óta naponta beszélünk, találkoztunk is már személyesen, megbeszéltünk mindent. Akarjuk mind a ketten, hogy legyen ebből kapcsolat, de most számára a munkahely az első, ott oldódjanak meg a dolgok. Én ezt meg is értem, főleg ha az embernek a megélhetéséről van szó. Biztosítottam, hogy mellette állok, türelmesen várok, szerencsére már nem sokat kell.

Azért írom le, hogy milyen fejlemény történt, hogy ne ítéljetek elsőre, ha valaki fontos a másiknak türelmesen várni kell, mellette kell állni és erről őt is biztosítani kell.

2016. szept. 26. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!