Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 éve nincs nap, hogy ne jutott volna eszembe az exem, úgy h van párom. Ez nagyon súlyos, hogy felejtsem el végleg? Attól tartok azért nem megy, mert nem is akarom. Jó rá gondolni, mit tegyek? 28/N

Figyelt kérdés
Csupa szép jut eszembe,pedig akkor idegileg kicsinált.Én szakítottam,mert muszáj volt, nem maradhattam volna vele, mert kikészített volna lelkileg,minden téren, ráadásul szakítás után sem hagyott békén. Nem tartjuk a kapcsolatot, nem tudom egyszer leszünk e még együtt? Vagy ilyenre ne is gondoljak? Lehet,hogy ha ezt kitörölném az agyamból, nem gondolnék rá. Az hogy együtt leszünk e még, csak rajtam múlik.
2016. szept. 14. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, hogy ezt írom, de szánalmas a viselkedésed!


Párod van, és az exedre gondolsz? Szerintem te nem is szereted a mostani párodat. Az is lehet, hogy kapcsolatfüggőségben szenvedsz, és vele vagy, csak mert nincs jobb, és legyen valaki.

Egyik kapcsolatból a másikba ugortál, esélyt se adtál magadnak, hogy legyen időd lezárni a múltat az exeddel!


Szerintem, igazad van, tényleg nem is akarod te őt elfelejteni! Mert minden lehetséges, ha az ember akarja és tesz is érte!


Tudod, ha olyan jó lett volna az a kapcsolat nem lett volna vége, így hogy még rá gondolsz, így elpocsékolod az idődet! De hát a te életed, azt csinálsz vele, amit akarsz, ha elcseszed fölösleges dologra, akkor az a te felelősséged!


Kezdj el önismerettel foglalkozni, zárd le a múltat!


Egyébként, ha tényleg szívből szeretnéd a jelenlegi párodat, és tökéletesen harmonikus lenne a kapcsolatotok, akkor nem is jutna eszedbe az exed!

Tehát a mostani egy sz..r kapcsolat, valami hiányzik belőle, ezért sóvárogsz a múlthoz!

2016. szept. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Valószínű azért nehezebb túljutnod rajta mert a te döntésedből lett vége és minden rajtad múlott.

Mérlegelned kellene, hogy logikus és tudatos döntésed volt a szakítás mivel hiába voltak kellemes emlékeid de több volt benne a rossz mint a jó, igy megkellene próbálnod a régi pár kellemes emlékeket elengedni és nem azokbol táplálkozni és fantáziálgatni.

Azt hogy a jelenlegi paroddal milyen a kapcsolatod nem írtad le, de nem az a legjobb megoldás hogyha a ez nem működik 100 %osan akkor visszalépnél és vágyódsz a szintúgy rossz régebbire.

2016. szept. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1. A jelenlegi kapcsolatom jó, szeretem, csak nem vagyok elég szerelmes mint anno. Bár ezt betudtam annak,hogy egy nagy szerelem van az ember életében.

2. Nem ugrálok kapcsolatokba nem vagyok kapcsolatfüggő,a jelenlegi párom is szakítás után több évre lett,közben nem volt senki.

3. Ragaszkodom a jelenlegihez, mert hibátlan,nem tudnám elhagyni

2016. szept. 14. 20:06
 4/12 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom,hogy ezért nehezebb, mert én döntöttem így, pedig még szerettem. Viszont az eszemre hallgattam! Valószínű hülyeség volt.
2016. szept. 14. 20:07
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ragaszkodom a jelenlegihez, mert hibátlan,nem tudnám elhagyni"


1. ragaszkodás = függőség, képtelen vagy nélküle élni (rossz)


2. hibátlan: TÉVEDÉS, senki se hibátlan, mindenkinek vannak hibái!! csak akit szeretünk, annak toleráljuk és elfogadjuk a hibáit!

2016. szept. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult. De csak azért mert közvetlen szakítás után az ember mérges, haragszik a másikra stb. Idővel ez halványodik és maradnak a szép dolgok. Ettől függetlenül ez nem szèp
2016. szept. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

En is hasonlo cipoben jarok. Bar nekem most nincs kapcsolatom, de amikor volt akkor is gondoltam ra.

En is ugy gondolom, hogy az ember csak egyszer kepes ugy igazan szeretni!

2016. szept. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont az eszemre hallgattam! Valószínű hülyeség volt."

Szerintem meg az a hülyeség ahogy most gondolkodsz. Ha logikusan döntöttél úgy és hallgattál az eszedre miért gondolod ez hülyeség volt ha azt irtad lelkileg tönkretett stb?

Abba nem gondoltal bele, hol tartanatok most ha nem szakitottal vele anno? Lehet kicsit tovább tartott volna de igyis ugyis vége lett volna...

Az meg hogy nem hagyott békén szakitas után nem feltétlen azért volt mert annyira szeret, hanem a férfiak többsége nem tudja elfogadni ha a nő dobja ki őket és oda az egójuk.

Felejtsd el lépj túl rajta, de ha így gondolkozol most hogy a multbeli szar kapcsolatodrol ábrándozol és bánkódsz a szakitás miatt és hülyesegnek tartottad akkor nem értem hogy lehet ennyire tökéletes a kapcsolatot, mert azerintem így jónak sem mondható.

Egy álomvilágba élsz és azt se tudod mit szeretnél. Mindig azt akarod ami épp nincs és semmi se jó neked.

2016. szept. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a hülyeség, hogy tudod, hogy kikészített idegileg és lelkileg is kikészített volna, mégis rá vágyakozol...

Nem mellesleg még az is jön le, hogy szeretnéd, hogy újra összejöjjetek, legalábbis úgy tűnik minimálisan reménykedsz benne.


De a fő hülyeség itt az, hogy a mostani pároddal nem vagy őszinte és valószínűleg nem is úgy tekinthetsz rá, mint ő terád.

2016. szept. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben igazatok van! Viszont még akkor is szerettem,mikor szakítottam vele,azt hittem ha szakítok, majd elfelejtem,de nem. Talán ez volt a baj, egyszerűbb úgy szakítani valakivel, ha kiábrándultál, elmúltak az érzések, itt sajnos attól függetlenül,amilyen volt, még utolsó pillanatban is szerettem. Ezért nem tudom elfelejteni szerintem.
2016. szept. 15. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!