Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normalis?

Figyelt kérdés
A baratomnak van egy baratnoje akit mar kicsi kora óta ismer es ez altal teljesen ugy neznek egymasra mint ha testverek lennenek de viszont ők ketten egy 2 evvel ez elott ossze is jottek es szexualis kapcsolatuk is volt.Egyutt is laknak es amikor at megyek a csaj melltartoba meg tangaba maszkal a baratom elott meg elottem es a baratom azt mondja hogy ő ugyan miert nezne meg őt hiszen olyan mintha a testvere lenne.Szerintetek jogosan vagyok feltekeny? Normalis ez igy?

2016. szept. 15. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy micsoda? A barátod úgy a barátod, hogy párkapcsolatod van vele? És ő egy olyan lánnyal él együtt, akivel szexelt már korábban? Az igen... én szakítanék.
2016. szept. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát most én is kihűltem, hogy valahol ez a normális.

Nem, ez jobb helyeken nem a normális kategóriába tartozik. 😀

Én kiakadnék az biztos..

2016. szept. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Egyébként ha úgy vesszük, ez teljesen normális dolog, mármint a kapcsolat, ami közöttük van. Az ilyet hívják lelki társnak. Van köztük egy szoros barátság és egy teljesen egészséges vonzalom. A probléma az, hogy a srác közben kirakatkapcsolatot tart veled.
2016. szept. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Háát mivel volt már vele együtt, noss így igen így kiakadnék.
2016. szept. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tehát olyan, mintha a testvére lenne, de azért dugtak. Hát, mondjuk úgy, hogy nem tartom normálisnak innentől ezt az egészet, vagy tényleg divat lett dugni a tesók között, csak én vagyok még mindig maradi.
2016. szept. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
#3 Gondolom mennyire díjaznád, ha a te párodnak lenne egy ilyen lelkitársa. 😀
2016. szept. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6: Pont ezt mondom, hogy csak az a baj, hogy közben mással van együtt a srác. Mert önmagában ez a leírás alapján ők összeillenek, és együtt kellene lenniük és legyenek boldogok. Csak az a csúnya, hogy közben a srácnak más a párja.
2016. szept. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Férfi és nő között ezért nincs szinte sosem csak barátság. Ha tényleg úgy éreznének egymás iránt mint a testvérek, akkor talán elfogadható. De én ebből alapból nem hiszek. De mivel testvérrel nem dugunk ezért ki van zárva. Baromság az egész. Másrészt "igazi" fiú testvér előtt se mászkálnék tangában. De ha neked jó, hogy hétfőn téged dug, kedden meg a "tesóját"...
2016. szept. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel nem csak 2 évvel ezelőtt dugtak és téged csak szórakozásból "tart"... ez így nem normális!
2016. szept. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!