Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne ezt megoldani?

Figyelt kérdés

Szét fogunk menni a párommal. Én vissza költözöm a szülővárosomba,170km-rel odébb. Anyósom még el se költöztem,de már most gyámüggyel fenyeget. Szerinte nem vihetem a gyereket ennél rosszabb helyre mint ahol most lakunk(egy 2 szobás albérlet,butorozva,gépesitve),és ide is ki fogja küldeni a gyámügyet,mert szerinte kosz van itt. Nem látom el rendesen a gyereket. Holott ez nem igaz. Jó napközbe nincs minden a helyén,mert a manó jön megy pakol,de este ha elaludt mindent a helyére teszek,sose fekszem le ugy ne mossak fel. Délutáni alvásnál is mig alszik,elpakolok,felsöprök,felmosok. Általába este törölgetem le a polcokat,akkor van jobban időm takaritani. párom nem segit semmibe,még abba se hogy levigye a gyereket hogy könyebben meg tudjak fözni illetve tudjak takaritani. Ilyen fakopáncs szerű, mint amikor a fát kopogtatja. Csak egy fél fokkal mintha magasabb lenne, valahogy így hangzik: ,,kakaka''. Pár hónapja panelházban hallottam, most meg kertes házban. Mi lehet ez? Harkály esetleg? De mintha fenntről a padlásról jönne, meg annak idején a lakótelepi háznál is mintha fenntről jött volna (nem a legtetején laktunk).



A szülő városomba két lehetőség van ahova tudok menni. z egyik a szüleim,itt abba tudnak belekötni hogy ők dohányozni is szoktak a lakásba(bár párom is!) és abba hogy anyukám élettársa munka után visz haza egy -két sört és lefekvés elött megissza. valamint abba hogy mikor anyukám sem dolgozik másnap,szoktak esténként borozni az élettársával. Viszont itthon a párom is ennél többet meg szokott inni,gyakran másnapos,és ingerült ez miatt. Ha haza is költözöm maximum 2 hónapig maradnék,amig találok albit,és munkát.


A másik lehetőség,hogy egy ismerösöméknek van egy üres szobájuk,bár ott most született egy pici baba. Anyós szerint oda sem vihetem a gyereket mert a gyámügy nem fogja engedni. itt maximum 2 hónapot maradnánk csak,utána saját lábra állnánk.


Azt mondta szerinte sem én se a fia nem alkalmas gyereknevelésre,ezért ő akarja nevelni a gyermekem. Én nem iszom,nem drogozom,nem k.urválkodok.


Nagyon megromlott a kapcsolat,nem javitható,nem szeretném ilyen körülmények között nevelni a gyerekem.

De nem tudok egyből egy két szobás albit felmutatni,max egy szobát tudok kibérelni vhol.


2016. szept. 15. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Haza, anyudékhoz.

Aznap nem kell feltölteni a hűtőt sörrel, hanem értelmes

kajával kell (nem színig, módjával), valamint ami gyerek-

kaja.

A dohányzás, ha akkor épp nem szívják, nem lehet nagy

probléma, főleg akkor nem dohányoznak, amikor a gyerek

a közelben van.


Párod anyja már elb4szott egy gyereket (ugye a párodat),

most kompenzálni akarja, vagy mi? Nincs joga az unokájá-

hoz, párodhoz az alkoholizmusa és mentalitása miatt nem

jó, ha kerül (ezt kb bizonyítani is lehet), így jobb he-

lyen lesz nálad.


Állj a sarkadra, ha tényleg ez a helyzet, a gyámügyes

sem hülye, látni fogja, hogy hogy viszonyulsz a gyerek-

hez, és a gyerek hogy viszonyul hozzád. Ha anyás, már

nyertél is.

2016. szept. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Anyósodnak meg milyen jogi diplomája van? Nagyon tisztában van azzal, hogy a gyámügy mit enged és mit nem. Nem veszik el azt a gyereket olyan könnyen. Menj a szüleidhez! Fogják visszább a benti cigizést és ne legyen sok sör a hűtőben. Bár nem értem, a férjem rekesszel (vagy minek mondják) veszi és van hogy hetekig sem nyúl hozzá, de ha igen, akkor is max egyet este. A spájzban meg mindenféle erős piánk van. Nem iszunk, max ha vendég jön. Nem tilos az alkohol tartása. A másnaposság ellenben nem egy normális dolog, itt a pia miatt csak a párod félhet. Mindenképp a szüleidhez menj.
2016. szept. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!