Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zsarol a barátom, vagy igaza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsarol a barátom, vagy igaza van szerintetek?

Figyelt kérdés

Tanácsot szeretnék kérni, mit csináljak.

A barátommal szeretnénk összeköltözni, és ezt elég régóta tervezzük, de mindig valamiért elhúzódik. Ő nemrég vált el, s bár már régóta nem éltek együtt, mégis azt gondoltuk, úgy a legtisztább, ha megvárjuk, amíg hivatalosan is kimondják, és akkor végre nyugodtan lehetünk egymással. Szóval jó sokáig miatta nem ment az összeköltözés. (1 év)

Nekem pedig van a sulim, amiből pár hónap van vissza, azaz pár vizsga és kész. Ezt mindenképp szeretném itt befejezni, a Szüleimnél vagyok ideiglenesen, nagyon rendesek, h támogatnak és drukkolnak nekem.

A pasimnak az a gondja, hogy szerinte én csak hitegetem, hogy ekkor és ekkor költözök oda hozzá, és úgy érzi, csak játszom vele, mert mindig későbbi időpontot mondok. Ez csak amiatt van, hogy egyszerűen nem tudom napra pontosan megmondani, hogy kb. mikor végzek mindennel, hogy haladok stb. Olyan rossz, hogy türelmetlen, és szabályosan presszionálva érzem magam, ha pl. nem tudok szept.15-én menni, ahogy megsaccoltam előtte.

Ma kijelentette, hogy eddig kaptam haladékot, nem bír tovább várni, majd képzeljétek letiltott engem a telójáról, skype-ból kijelentkezett, magyarul nem tudom elérni, max. email-ben.

Nem tudom mi a fenét csináljak ezek után.


2016. szept. 16. 00:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Éretlenül viselkedik. Ha az én párom adná elő ezt a drámát valószínűleg többet nem kéne velem beszélnie és nem csak azért mert úgy viselkedik mint egy idióta hanem mert ilyen emberre nem tudnék később családot építeni. . Gyerekes és megbízhatatlan ember képét festi azzal hogy hisztizik ahelyett hogy rendesen leülnétek és megbeszélnétek ahogy az felnőtteknél szokás.
2016. szept. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
WTF? Idiot...
2016. szept. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Tényleg iszonyú gyerekes. Szerintem ne sajnáld a tanulásra koncentrálj.
2016. szept. 16. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon gyerekes tényleg. A tanulásra koncentrálj inkább. Te sokkal érettebb vagy mint ő. :)
2016. szept. 16. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kellett volna napokat mondanod, hanem csak annyit, hogy ősz végéig összeköltöztök.


Egyébként én nem keresném kb egy hétig, nevetséges ahogy viselkedik, de biztos azt hiszi van valami a háttérben.

2016. szept. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Meggondolnám, hogy egy gyerekhez hozzá akarnék-e tényleg költözni. Ha ennyi türelme és elfogadó képessége van meg is érdemelné, hogy ne keresd. Aztán lehet csak ürügyet keresett, hogy dobjon? Ilyeneknél sose lehet tudni, de az biztos, hogy elektromos eszközökön nagyon kemény srác.
2016. szept. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Bence_ ***** válasza:

Biztosan hiányzik neki valami, ebben igaza van.

Ahogy viselkedik az vetekszik egy elkényeztetett gyerek viselkedésével.

Gyerekkel akarsz össze költözni?

2016. szept. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem nagy dolog pedig: szakíts vele. Kész, ilyen ér(t)etlen gyerekkel felesleges hosszú távra tervezni, összeköltözni meg pláne.

Mi a fenéért? Hogy állandóan úgy ugrálj, ahogy neki tetszik, nehogy megsértsd valamivel? Dehogyis!

2016. szept. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

KÖSZI a válaszaitokat!

Nem találok szavakat erre a viselkedésre, pedig 28 éves. Reggel várt egy email, amiből elég nehéz volt a lényeget kivenni. Szóval ott is megzsarolt, hogy vagy megyek, vagy vége. Azt írta, 3 hónapja vár rám, én meg csak ígérgetek. (Ez annyiban igaz, hogy a diplomamunka megírása sok idő, nehéz téma, elhúzódott. De basszus, nem a nagy semmit csináltam, hanem tanultam.)

Szóval azt írja, nem tud tovább várni, ne is keressem stb. A végén pedig, h mennyire szeret engem. HAHA.

2016. szept. 16. 09:16
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha jót akarsz magadnak, akkor elkerülöd messziről ezt a manipulatív, zsarolós, éretlen, infalntilis barmot. Látszik h nem tud normálisan kommunikálni konfliktushelyzetben, zsarolni próbál, passzív-agresszív.. Marhára szerethet, tényleg. Hagyd a francba.
2016. szept. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!