Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tanácsoltok, hogy tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok, hogy tudnék túl lenni ezen a dolgon? Hogyan lépjek túl? (Próbálom rövidre fogni, de nem ígérem! )

Figyelt kérdés

Volt egy lány, akivel már 2 és fél éve együtt voltam.

Imádtuk egymást, a másik felem volt, úgy éreztem. Közös programok, vagy akár csak egy esti filmezés, minden tökéletes volt vele.

Munkamegosztás (házimunka), kikapcsolódás, semmire nem tudom azt mondani, hogy rossz volt vele és hogy nehéz volt rávenni. Még ha hülyét csináltunk magunkból, akkor is bele lehetett vinni egy kis bolondozásba, mert mi jól éreztük magukat, a többiek meg nem érdekeltek.

A szeretkezést meg le sem tudom írni, bármikor meg tudtuk kívánni egymást. Sőt... volt hogy hétvégente (főleg a nyári melegben) egész nap meztelenül voltunk otthon az albérletben, és hol egy frissítő közös zuhany egy kis huncutkodással, hol csak simán megkívántuk egymás kissé izzadságtól nedves testét, és szeretkeztünk.

Igaz, egy dolog az elején kicsit zavart, hogy már szinte túl féltékeny volt. Csoportos edzést is abbahagytam miatta, mert míg odavoltam, volt, hogy 1 óra alatt 40x hívott, mert úgy gondolta tuti a többi csaj miatt járok le, akik jártak ugyanerre az edzésre.


Két hónapja viszont nagyon összetörtem, és szinte meghalt számomra az az énje, akit szerettem. Illetve szeretem még talán most is, de soha nem tudnék benne újra megbízni. Az történt ugyanis, hogy egyik hétvégén beszélgettünk, és kifakadt, hogy neki ez így már nem elég, neki esküvő, saját ház meg gyerek kell. Teremtsek elő neki 10-13 millát pár héten belül, nem érdekli, ha hitelből is, de esküvőt akar, saját lakást és utána a baba project. Én se köpni, se nyelni nem tudtam hirtelen, aztán megpróbáltam elmagyarázni neki, hogy szerintem ez nagyon nem így megy. Biztos anyagi háttér nélkül felelőtlenség bevállalni akár 1 gyereket is. Megcsinálni nem kunszt, a hülye is tud, de felnevelni... az az igazi feladat és kihívás.

Másnap összeszedte pár cuccát, és elment. Próbáltam hívni, nem vette fel, szüleinél nem volt. Majd 3-4 nap múlva ismerősök kerestek fel, hogy nem akarnak beleszólni, de ezzel meg azzal látták a barátnőmet... hát... nem simán flörtölni, hanem elég konkrét helyzetben is egyik házibuliban. Aztán másnap fel is hívott egyik haver, hogy az egyik bárban a mellette lévő asztalnál mászott rá egy pasira éppen, hogy most mi van?!

Nem akartam elhinni, de elmentem, mert a saját szememmel akartam látni, hogy mi a szitu. Bár ne tettem volna. A lány, akit szerettem, ott ült egyik fiú öléből a másikba, és cirógatta őket, ahogy engem is régen.

Odamentem és kiadtam az úthát, bár elsőre nem fogta fel, mert többet is ivott a kelleténél.

Párszor még rám írt, de lekoptattam, hogy én befejeztem vele.


Két napja viszont megint megkeresett, hogy neki úgy néz ki összejött a baba project, és ha elfogadnám a gyereket sajátomként, akkor ő visszajönne hozzám, mert még mindig szeret, és velem mindet tökéletesnek érzett a baba kérdést leszámítva, de ő ezt megoldotta, így nekem már csak az esküvővel meg a házzal kell foglalkozni. Mondanom sem kell, üvöltve küldtem el a telefonban, hogy normális egyáltalán meg hogy hogy jut ilyesmi az eszébe.

Azzal váltunk el, hogy ő azt hitte ennél jobb pasi vagyok, és rendesebb, aki megérti őt és a vágyait, és egy ilyen apróság, hogy a gyerek nem tőlem van, nem áll közénk.

Nagyon kiakasztott, nem tudtam aludni aznap este szinte semmit.


Most sem vagyok még túl rajta, bár akit én szerettem, az számomra tényleg nincs többé, de mégsem tudtam még elengedni teljesen.

És valahogy vegyes érzelmek vannak bennem a továbbiakról is... nem tudom, de most valahogy nem tudok arra gondolni, hogy ismerkedjek más nővel. Nem érzem, hogy meg tudnék bízni bárkiben is most az ellenkező nemből. :( Tudom, hogy más nő nem az exem, meg minden, de nem tudom... kilátástalannak érzem, és nagyon sok minden kavarog a fejemben.


Mit tanácsoltok, hogyan tudnék minél előbb kilépni ebből a letargikus állapotból? Szeretnék, de mintha ólomsúlyokhoz lennék láncolva. :(


28/F



2016. szept. 16. 01:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Ugye ez kamu? Ha nem, akkor kígyót melengettél a kebleden barátom. Ez a nő mindig is ilyen lehetett, addig mézes-mázoskodott neked, amíg elő nem adhatta ezt a tervét, mihelyt elmondta és nem azt a fogadtatást kapta, amire számított, előjött a valódi énje. Atyaisten, ilyen nőbe ne fussak bele sohasem. Ez egy komplett idióta, fú, remélem megkapja a magáét az életben. Le vagyok hűlve, hogy ilyen emberek léteznek? Hálistennek nagyon burokban élek, de te is abban élhetsz kérdező. Nem semmi, ez kemény, mint a kád széle. Hallod szerintem szüntess meg vele minden kapcsolatot, de tényleg, számcsere, meg lehet az tenne jót, ha elköltöznél valami totál más helyre, új életet kezdhetnél.
2016. szept. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Majd az idő mindent megold.
2016. szept. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én is nehezen hittem el, hogy ez velem történt, és néha vártam, hogy felébredjek, mert tuti valami rettenetes rémálom. De sajnos nem az, és most én örülnék a legjobban, ha egy kérdés alá odafirkanthatnám, hogy kamu-e.

Facebbok-on az első pár bepróbálkozós alkalom után töröltem és tiltottam.

2016. szept. 16. 01:28
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Elég érdekes sztori.Azt javaslom egyenlőre,hogy ne csajozzál se a régivel se mással.Keress vmi más elfoglaltságot és a "nő" ügyedet hagyd szépen lezárni,ennek azért idő kell.A volt barátnőd pedig nem normális,de tényleg szakember kellene neki. Most azt mondja,hogy a baba nem tőled van,de aztán meg majd kitalálhatja,hogy még is.Szóval benne van a pakliba egy apasági.Mindenesetre sajnálom,hogy valakik képesek így gyereket vállalni,v is azt a gyereket.Na de ha kiderül,hogy tényleg nem tőled van felejtsd el és lehetőleg ne használj te is mást aki vállán kisírhatod magad,hanem hagyj egy kis időt,legyél egyedül,barátokkal családdal és majd később csajozz ha már úgy érzed készen állsz újra.Ha úgy nézzük még jobb,hogy az elején derültek ki dolgok.Jó két év nem olyan frissnek számít,de még semmi házasság stb...
2016. szept. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az apaságival küldtem el én is legutóbb, hogy az mellettem állna, menjen ahhoz a gyerekével, aki megcsinálta.


Elnézést, ha kissé zavarosan sikerült leírni, próbáltam besűríteni az infókat, de így is hosszú lett, és néha kissé nehezen is megy a gondolkodás, főleg ezzel a témával kapcsolatban most. :(

2016. szept. 16. 01:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak az idő segít, ez van. Együttérzek veled.
2016. szept. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Menj vissza edzeni és felejtsd el ezt a csajt.
2016. szept. 16. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Hmm...ha ez igaz,az a minimum,hogy a nőd becsavarodott!

Részedről az az egy gázos rész van,hogy hogy a francba nem tűnt fel ez a nárcisztikus,önző,mindent akarok,de azonnal énje???

Egyébként meg továbbra is küldd el. Nehogy már a nyakadba varrja a zabigyereket! "babaprojektet megoldotta ő" -> hát akkor nyilván a többit is megoldja nélküled!

2016. szept. 16. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Emlékeztet a nő a Holtodiglan női főszereplőjére. Nem bírja, ha valami nem a tervei szerint alakul. Pl. a gyerekprojekt. Ha vele maradsz, nem lesz könnyű életed.
2016. szept. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát ez borzalmas, nagyon sajnálom, hogy ez történt veled. Semmiképp se fogadd vissza, és próbáld elfoglalni magad, rendbe jönni lelkileg.

Én is nő vagyok, és majd szeretnék családot, de teljesen egyetértek veled, hogy ehhez biztos anyagi háttér kell. No meg én szeretnék utazgatni előtte párommal, bejárni picit a világot, ezért tanulunk/dolgozunk, hogy jó állásunk legyen. Sose tudnám ezt megtenni vele, amit a barátnőd tett, sőt, mélységesen elítélem. Egy gyerek közös döntés, nem lehet ilyen önkényesen viselkedni... Annak örülj, hogy legalább nem veled csináltatta fel magát (abbahagyja a gyógyszert, kilyukasztja az óvszert...stb), mert akkor még fizethetnél is neki gyerektartást, és sose hagyhatnád teljesen magad mögött.

2016. szept. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!