Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen lerombolták az önbizalmamat, hogy álljak fel?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tartom magam valami szép lánynak, bár a szüleim szerint különleges szépség vagyok.(21/L)

Általánosban piszkáltak a hajam miatt, volt, hogy beszóltak az utcán, hogy "De csúnya vagy!".

A pasik nem figyeltek fel rám...majd egyszercsak lett egy kapcsolatom(3,5 éves). Beszólt, hogy nagy a hasam, melynek hatására majdnem anorexiás lettem, önképzavarral küszködtem. Majdnem megcsalt egy nálam nőiesebb, ám 4 évvel fiatalabb lánnyal.

Azt hittem nem állok fel, de lett egy új kapcsolatom. EZ már 8hónapja tart, de amint közelebb került hozzám, ott aláz meg, ahol tud.

Közölte hogy malac fejem van, de viccből. Közölte, hogy a hajam szénakazal, a mellem kicsi volt és remélte, hogy megnő(megnőtt). Azért, emrt alapozózom magam, egyfolytában piszkál,stb.

Egy nullának érzem magamat, egy senkinek. Alapból nincs kb. senkim. A barátaim kihasználnak, a pasik meg nem akarnak velem beszélgetni. A fiúk 90%-a azt mondta, hogy ez azért van, mert nagyon különleges személyiségem van(ezt itthon is mondják, rokonok, mindenki).

Én nem látom magam különlegesnek, hanem egy roncsnak. Szeretnék értékes ember lenni, akit nem bántanak, de ha megvédem magamat, akkor is rajtam nevetnek.

A fiúk, ha megyek valahova, nem figyelnek fel rám, pedig szépen öltözködöm. Nem túl nőies, nem túl kislányos, a kettő között.

Múltkor, mikor felvettem egy szoknyát, a párom haza küldött, hogy így nem fagyizik felem, mert mindenki engem néz.


2016. szept. 16. 11:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Egy érett férfi kellene neked. Nem idősre gondolok itt hanem egy normális, tapintatos férfire. De ez önmagában kevés, mert neked saját magadnak kell megtalálnod a stabilitást ezt senki sem adhatja meg, az érett férfi inkább jó irányba terelne, támogatna aki a legjobb énedet hozná ki belőled.
2016. szept. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A pasidat dobd ki, mert amig igy gondolkodsz magadrol akkor ne csodalkozz ha ilyen szarzsakokat fogsz csak ki. Ezeket fogod vonzani hiszen csak ennyire tartod magadat.

Valtoztass magadon olyasmiket amiket mindig is szerettel volna es lehetseges is. Ha egyenes hajat szeretnel akkor vannak nagyon jo "brazil" hajegyenesito kezelesek (csak jo helyre kell menni), ha szebb alakot szeretnel akkor el lehet kezdeni edzeni es etc. De addig nem szabad kapcsolatban kezdeni amig igy gondolkodsz magadrol.

2016. szept. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál nekem.

Őszintén, én rengeteget gondolkodtam, és tisztában vagyok mostmár magammal, tudom a jó tulajdonságaimat, mind külsőre, mind belsőre, és azokat hangsúlyozom, de ha 9/9 ember nem értékeli, lenéz, akkor elég nehéz stabil lábakon állnom. :(

2016. szept. 16. 11:12
 4/11 A kérdező kommentje:

2., neked is köszönöm.

Évek óta edzem, aminek hála "bomba" alakom van, de egy apró-cseprő stressz hatására is rengeteget fogyok, és mellből.

Addig, amíg nem szóltak be rá, nem volt vele gondom.

A hajam szép göndör, hiába szénakazal, én imádom. Megtanultam együtt élni vele. Kezelem, amennyit tudtam, kihoztam belőle. Így is száraz, de szeretem. Ennek ellenére mások ígyis beszólnak. A napokban volt, hogy sántítottam, mert fájt a lábam, alig tudtam ráállni. Átmentem a zebrán, kinézett két srác a kocsiból, és kiröhögtek, szó szerint.

2016. szept. 16. 11:14
 5/11 anonim ***** válasza:

Esetleg kepet nem tudnal kuldeni? Mert ne haragudj, de en nem tudom elkepzelni hogyha bomba alakod van es szep hajad, akkor megis mi a baj veled. Bar valoszinuleg akkor ez belulrol johet.


21/N

2016. szept. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

3. válaszoló. Köszönöm a válaszodat, és ne haragudj, képet annyira nem szeretnék magamról küldözgetni.

Lehet, hogy tényleg belülről jön, vagy pedig inkább a hibáimat veszik észre. Például nekem a bőröm annyira nem szép, a hajam is ugye szálkás, ezek, amik az embereknek szembe tűnnek. Kicsi a szám, ezt is hangsúlyozták már.

A jó adottságaimat valamiért nem.

Abból gondolom, hogy jó alakom van, mert a vékonyka lányhoz képest már szép nőies, nekem tetszik, illetve 1x-2x dicsérték, ami már nagy szó.:)

2016. szept. 16. 11:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Így leírás alapján teljesen normális lány vagy, nem tudom, hogy ez a különleges személyiség ez mit takar, de így olvasva a soraidat szimpatikus vagy. Én úgy látom, hogy te minden tőled telhetőt megtettél, viszont 1 probléma van, rosszul választasz. Valahogy próbáld meg kiszűrni a gyökereket, és akkor egy normális srác mellett boldog leszek. Sok sikert hozzá :) 23/F
2016. szept. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Te vagy vonzod azokat a férfiakat akik bunkók, vagy erre vágysz hogy irányítsanak.

Ideje lenne a sarkadra állni, és nőként viselkedni. Kicsit változnod is kell (belsőre) mert így örökké csak eltiport nő leszel valaki mellett. Talán egy új sport vagy kikapcsolódás segítene átértékelni a helyzeted és változni. Ismerkedj új emberekkel, és ezt a tuskót meg hagyd el. Ha mellette nem érzed magad már pozitívan és boldogan akkor meg végképp. Ha van benned bátorság...akkor rájössz ez a helyes hogy elhagyd, mert így csak a "roncs" maradsz mellette és semmi nem fog változni.

2016. szept. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*boldog leszel.
2016. szept. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem attól, hogy a jelenlegi partnered folyton bánt, te még igenis, hogy értékes ember vagy! Sőt! Sokkal értékesebb, mint azok a "barátaid" akik folyton bántanak! Azt írod, hogy a jelenlegi pasid folyton megaláz, beszól, kritizál. Miért tűröd ezt el? Remélem, te nem azok közé a lányok közé tartozol, akik annál jobban kapaszkodnak?! Nem tudom merre laksz, de talán meg kellene próbálnod új ismerősöket találni. Új társaságba járni.

A külsődről és az öltözködésedről nehéz lenne így látatlanban véleményt mondani.

Ha esetleg néha lenne kedved bebeszélgetni, akkor írj bátran!

Fel a fejjel és ne hagyd magad! Hiszen Te vagy a Nő, akiért a férfiaknak küzdeniük kell! Legyél kész kompromisszumra de ne úgy, hogy megalázod magad!

40+Ffi

2016. szept. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!