Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Dilemma a barátommal, tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dilemma a barátommal, tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

20/N vagyok. Barátom 26. Egy évesek vagyunk. Igen jó, minőségi a kapcsolatunk. Félig együtt lakunk.

Szóval nem szólít meg szépen. Anno az ismerkedésünk elején, elhagyta a száját nagy ritkán, spontán egy-egy csillagom, szívem, vagy hasonló. (Már most összeszorul a szívem olyan szomorú erről beszélnem.) Ez nagyon újszerű volt, még nem beszélt velem így férfi. Mindig repdesett a szívem mikor jött egy ilyen. De túl ritkán, túl elvétve jött. Így mikorra olyan lett a viszony, megmondtam neki, mondja többször. De hirtelenjében valamiért ez hogy én kértem, elértéktelenítette az egészet. Nem repdesett a szívem, sőt szinte zavart, mert mindig csak arra tudtam gondolni, csak azért mondja mert kértem, még ha nem is volt mindig így. Szóval ezt is megmondtam.

Azóta meg semmi. Hébe-hóba ha kedveskedik mond egy szet. De ez semmi. Nem tetszik. Spontán élthelyzetekben nem mondja, pedig anyira jó lenne. Főleg ha kérés nélkül tenné. Nos kérem, de nem teszi. Helyette undi módon szólít, pl. cica, szivi, de már leszoktattam. De szépen meg nem.

És ma amikor ott volt az anyja, akkor elpanaszoltam neki hogy becézhetne de nem. Az anyja nevetett, mondta hogy nem így volt szocializálva. Ez hasogatott mert úgy hangzott mintha alap lenne hogy sose fog ilyet tenni. Mondtam az anyjának hogy az elején magától tette nagy ritkán, és pont ezért szoktam rá a jóra.

Ez nekem szívszorító.

Még más is van, mert tudom hogy nagyon szeret, én is őt, de valahogy nem érezteti megfelelően pedig naponta mondja és érezteti, mert puszil, ölel, törődő. De akkor is azt érzem nem érezteti eléggé mert korábban éreztem a szeretetét jobban, de már nem. Mondtam neki nem puszil/ölel eleget meg ilyenek. Tény hogy kicsit kevesebbet.

De főleg most arra szentelem ezt a kérdést hogy mi lehet megoldás erre a szépen szólítás dologra, becézésre.


2016. szept. 17. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Most ezt nőként mondom neked, hogy ezt az agyatlan hisztit. Ha nem becézget az a baj, ha igen, akkor meg az. Nem tök mindegy, hogy hogy szólít? Én sem tudnék senkit szivemnek meg drágámnak szólítani, pedig szeretem a barátomat, de még csak páromnak se hívom, mert a zoknija van párja, nem az embernek. Felesleges hiszti ez
2016. szept. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez aztan a probléma. Tényleg irigyellek :(
2016. szept. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"még ha nem is volt mindig így."

Ezen egy picit gondolkozz el....


A megoldás az lenne ha beszélnél vele egy olyat, ami gondolatmenetet indít be nála. Érd el, hogy sokat gondoljon arra, mit is érez. Minden gondolat alapú. Ha sokat gondol, időben, sokkal többet lesz beléd szerelmes.


Most ne jöjjön a duma, hogy ez nem így megy... akárkitől is...., mert miközben alszol, nem vagy szerelmes. Miközben fogat mosol, nem vagy szerelmes, míg olvasol, nem vagy szerelmes, stb...


Szóval....

Ha sokat és erősen érezteti ezt saját magával huzamos ideig, becézgetni is újra el fog kezdeni.

Főleg ha tudja, hogy jól esik neked. Érzésből, de tudatosan fogja mondani, majd megszoktatja magával és reflexből jön majd.


Sok sikert, de ha további segítség kell vagy tippek, írj nyugodtan.

2016. szept. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
van egy tokéletes kapcsolat? nem!!! az nem lehet! el kell sz.rnivalamivel hát persze miért tarthatna a jó ha meg lehet változtatni. ez vagy te és a noi logikád :) jó hír hogy minden no elbasszaegy ido után amit szeretett mert hát nem elég tobb kell tobb és tobb. csak megsúgom ez után jon a félrekefélés a részedrol mert azt hiszed ott majd megkapod amit akarsz.
2016. szept. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hat ez egyenes lesujto... sot szivbemarkoloan szomoru... na, jo fejezd be a giccses hisztit surgosen. Ha megolelget, puszilgat, becezget akkor nem tudom mit kellene meg tenni, mert azt te sem irtad a nagy giccstenger kozepette.
2016. szept. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak én érzem azt, hogy mire végig olvastam ezt a maszlagot, az agysejtjeim 90%-a elpusztult????
2016. szept. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!