Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak miért nincs kedve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak miért nincs kedve velem szeretkezni?

Figyelt kérdés
2,5 éve vagyunk együtt es az utóbbi pár hónapban sokszor elutasít engem. A nyakamat rátenném, hogy nem csal meg engem, de akkor mégis mi az oka? Napi kétszeri szex lenne számomra az ideális (vagy tobb), de ő azt mondja, hogy ezt nem bírja kivitelezni. Tudom, hogy kicsit feher májú vagyok, de az sem esik jól az önbecsülésemnek, hogy állandóan elutasít. 20/L 🙂
2016. szept. 17. 01:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nézd, nem csak a nőknél létezik a "fáj a fejem" dolog .

Mit csinál? Tanul? Dolgozik? Utóbbi esetben ne is cso-

dálkozz.

2016. szept. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Dolgozik a párom, en pedig tanulok es dolgozom is, ráadásul fájó fejjel is neki állnék bármikor szexelni 😀
2016. szept. 17. 01:19
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Milyen fura én is pont ezen merengtem, hogy milyen szívesen nyalogatnám szeretgetném kurkásznám mint valami kis simabőrű majmocskát, ő meg horkol, nem érdeklem egyáltalán.
2016. szept. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Akár fizikai munkát végez, akár szellemit, nagyon le tudja fárasztani az embert. Ne csodálkozz, hogy lehúz 8 órát

(jó esetben), utána nincs kedve a szexhez.

Téged fel lehet úgy idegesíteni, megbántani valamivel,

hogy utána ne akarj szexelni a pasiddal? Ha igen,

gondolj bele, hogy a munkahelyen kb 8 órát kell

ilyen állapotban eltöltenie. Naponta..

2016. szept. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A párom szellemi munkát végez, en pedig fizikai munkát napi 8 órában 2 műszakban es emellett tanulok még, valamint várnak az otthoni teendők is. Nem azt mondom, hogy ő nem fárad el, de ha valakinek oka lenne elfáradni kettőnk közül, az en lehetnek. Es en hulla fáradtan is neki esnek simán. Még egyszer se sikerült úgy felhuznia/felidegesítette, hogy ne akarjak vele szexelni. En bárhol, bármikor tudnék vele, csak sajnos fordítva nincs így. Lehet en vagyok túl nimfoman 😀
2016. szept. 17. 01:33
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem neki felhúzni, hanem pl munkahelyen, suliban :)


Ennél veszélyesebb a nimfománia, te meg sem közelíted :D

2016. szept. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Minden alkalommal van orgazmusod?


Sajnos előfordulhat, hogy már megunt. Főleg, ha mindig te kezdeményezel és szinte "erőltetve" van a szex.

Hagyd, hogy megkívánjon, kezdeményezzen, spontán legyen, levadásszon...

2016. szept. 17. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem állj egy kicsit le.Napi két szexet nem sok ember bír,lehet már unalmas is neki,hogy mást sem akarsz csak kefélni.
2016. szept. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Szimplán töketlen.
2016. szept. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy baratnom aki ugyan ilyen mint te, es ugyan ez a "gond" kisertette ot is. Szerintem ez egyaltalan nem tragedia, elofordul mindenkivel, hogy szarabb idoszaka van, vagy egyszeruen nem tud/kivan annyit mint te. A masik, hogy en sem masznek ra allandoan es nem zaklatnam ezzel, a pasiknak szukseguk van ra, hogy ok cserkesszenek be neha napjan. Persze ott van, hogy neked meg kene, tehat ettol meg te szenvedsz, hat nem tudom neked mennyire fer bele, hogy vissza vedd a tempot... Amugy heti hanyszor szexeltek?
2016. szept. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!