Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25 feletti noknel mar kevesbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 feletti noknel mar kevesbe gond, ha egy ferfi kicsit mackosabb alkatu, vagy ok is a szalkasabb pawakra vagy a kigyurt kopaszokra buknak?

Figyelt kérdés
:/

2016. szept. 17. 09:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Ami azt illeti nekem most pont fordítva van... Fiatalabban nem annyira érdekelt ez, volt túlsúlyos barátom, együtt is éltünk. Kívántam, szerettem, nem emiatt lett vége.


Most viszont van egy sportoló párom (nem a jó teste miatt jöttem össze vele, akkor még ezt letojtam nagy ívből), aki 1-2 év alatt rávett, hogy én is kezdjek magammal valamit. Csinos voltam eddig is, régen sokat sportoltam, de már régen abbahagytam és kicsit összeestem. Vékony maradtam persze, csak már nem annyira feszes, szép tartású voltam. Sportolni kezdtem vele, eljárok edzeni, alakulok szépen, és tudod mit?! Igaza van.. Ha ő tesz magáért, akkor olyan társat választ, akinek ez szintén fontos, vagy azzá válhat.. (a csinos test nekem is fontos volt, a sport amivel ez 20 év múlva is fenntartható már nem)

Szóval nem, nekem most már nem felel meg a mackós alkat.


A páromat nyilván nem hagynám el, ha kicsit hízna (10-15 kg, nála az nem sok), de van annyira hiú, ahogy én is, hogy ezt ne hagyja és újra nekiálljon az edzésnek.


És nem csak a "szálkásabb páwa" és a "kigyúrt kopasz" típusok vannak. A párom kisportolt, de se nem páwa, se nem kopasz, se nem bunkó pcs.

2016. szept. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

Nem hiszem, hogy a kor előrehaladtával jelentősen változna az ízlés, akinek kamaszként nem jön be a macitest, annak 55 évesen sem fog tetszeni.

25 évesen meg pont nincs abban a korban, amikor bármilyen okkal lejjebb kéne adni az igényeit, hogy olyannal jöjjön össze, akihez nem vonzódik.

2016. szept. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem kor fuggo, hogy kinek milyen az izlese. De valjuk be mindenki szereti a szepet. En azt nem tudom inkabb megerteni, ha valakit zavar a kinezete akkor miert nem tesz erte?
2016. szept. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Mert csak ez a 2 fajta van? Ha nem vagy kover, akkor páva vagy kopasz kigyurt vagy ? A normalis vagy a szimpla sportos test az nem letezik?
2016. szept. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
30 elmúltam, és nem jön be a mackós, mert én sem vagyok túlsúlyos... De a másik lehetőséged sem jön be. Szerencsére ennél azért szélesebb palettából lehet választani.
2016. szept. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Titusztitusz ***** válasza:
80%
További kategóriák nincsenek? Pl. "kigyúrt nemkopasz"? Csak azért kérdem,mert szerény meglátásom szerint a hölgyek valamennyi kategória közzül pont ezekre buknak a legjobban...Akik "kigyúrtak" is,meg "dús hajzatuk" is van...
2016. szept. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

Kövér, sörhasú férfiak idősebb korban is csak kevés nőt izgatnak fel, ahogy a férfiak sem nagyon adják le az igényeiket (kivéve, ha maguk is olyanok).

Az viszont igaz, hogy a felszínesség jó esetben csökken idővel, bár sok embert ismerek, akik 40+ évesen sem fejlődtek sehova agyilag.

2016. szept. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

39 vagyok és kopasz. Nyugi!! Jövő héten elkezdek gyúrni.

de tényleg!! csak türelem!!! lesz még rajtam izom. és lesz még rajtam nem pocak.

2017. márc. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%
Minden nő az izmos magas palikra bukik...30 felett van változás, akkor már az egzisztenciát keresik benned inkább.
2017. márc. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%

Már vagy mackós kérdést kiírtál, abban biztos vagyok. Mitől nem vagy képes még felfogni, hogy a "macis" kövérek nem kellenek a nőknek. Tegnap egy colos vékony srácot láttam egy mellkasáig érő, hát erősen túlkerekedő nővel. Szóval még a kövér nők is találnak vékony/normál pasit, miből gondolod hogy a "maci" tested bárkinek is kéne?

Honnan tudom hogy állandóan te irogatod ki? Hát :/ ...béna védjegy

2017. márc. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!