Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elengednétek a barátnőtöket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elengednétek a barátnőtöket egy közös albérletbe egy fiúval?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek albérletre van szüksége és jelentkezett egy hirdetesre amit egy fiú adott fel közös lakó keresés céljából hogy felezze az anyagi részét egy másik lakóval. A fiú-nak elvileg van barátnője és komoly, precíz hozzáállású. Sajnos idetartozik még az is, hogy a barátnőm egyszer már félrelépett egy részeges buliban, de nagyon megbánta én meg adtam neki még egy esélyt, és most is esküdözik, hogy hű marad és nem lesz semmi. Eleinte erőltetve, de támogattam az ötletet, de tegnap felvetettem hogy nézzünk olcsóbbat, (és persze olyat ahol már lány/nő az albis, csak ezt már nyíltan nem mondtam neki) és végül összevesztünk, mert persze neki sem volt titok hogy mi is zavar engem valójában. Engem csak zavar hogy egy fiúval alszik egy lakásban, és ki tudja, majd egy ágyban. Meg persze ott van a tüske is vastagon. Szerintem amúgy is tök abszurd hogy egy kapcsolatban lévő lány egy idegen fiúval lakjon, aludjon egy lakásban. Ti mit tennétek egy ilyen helyzetben? Szokott ilyen lenni? Engedjem vagy ne? Félek hogy a gyerek rámászik, leitataja, szolidabb bulit csinalnak stb. Olyankor meg már megette a fene. Hiába van kapcsolatba, ha megkedvelik egymást semeddig nem tart egy szakitós sms-t küldeni a barátnőjének, ahogy az enyémnek sem. Meg egy nyugodt estém, éjszakám nem lenne. Vagy ezúttal tényleg tanult a hibájából? Mit tegyek? Csak normális válaszokat várok. Ő 19, én 26.

2016. szept. 17. 09:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%

Most erre mit lehet mondani? Két eshetőség van:

- a barátnőd tényleg megbánta, és most iszonyúan teper, és nem lesz semmi - de te bizalmatlan vagy, érthető módon

- a barátnőd kap az alkalmon, és újra félrelép.


A baj az, hogy egyszer már félrelépett, és egyáltalán nem bízol benne. Egyébként igazad van, és sem tenném...

2016. szept. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Én is egy sráccal lakom együtt, eddig egy barátomnak sem okozott gondot.(Mondjuk nem is látják a vetélytársat benne)

Ha félre akar lépni, bármikor meg tudja tenni, nem csak a lakótársával. Nálatok inkább az a gond, hogy mikor megcsalt, eljátszotta a bizalmad, amit azóta sem nyert vissza.


27N

2016. szept. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Ha nincs bizalom akkor minek vagytok együtt. Én lány vagyok a fordított helyzetben voltam. A barátom adott fel hirdetést és jelentkezett 1 csaj. Kiadta neki a másik szobát. Soha nem voltam féltékeny mi maximálisan megbízunk egymásban. Amikor a barátomnál aludtam találkoztam is a csajjal teljesen normális volt neki is volt párja. Azóta már van a páromnak saját lakása és nem albérletezik de tényleg nem volt semmi. Amúgy felesleges a féltékenykedés ha meg akar csalni úgyis meg fog. Akár buliban akár máshol. Ha nem bízol benne és úgy érzed képes lenne megcsalni akkor szakíts vele te.
2016. szept. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
9%

Sanszos, hogy kalandra vágyik a kicsike. Vadidegennél egy albérletben, haha!!! Ugyan már. Épeszű nő nem ugrana bele ilyesmibe. Lehet arra pályázik, hogy ne kelljen fizetnie, cserébe hetente egyszer-kétszer összefekszik a tulajjal. Aztán ott van még az is, ha jóképű a srác, akkor meg még szívesen is fogja csinálni. Fedelet kap a feje fölé, meg kukit a puncijába. Hát kell ennél több?


Mellesleg ezt annyira bírom. :D A nők rettegnek attól, ha az utcán leszólítja őket egy pasas, feltételezvén róla, hogy egy erőszakoskodó baltás sorozatgyilkos, de albérletbe simán összeköltöznének soha nem látott vadidegenekkel, akiről azt se tudják, kiféle-miféle forma.

2016. szept. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Ti csak megtartottatok a kutyat, miutan az mar megdoglott. Semmi ertelme egy olyan kapcsolatnak ahol nulla a tisztelet es nulla a bizalom.
2016. szept. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
35%
Aki egyszer megtette,az máskor is megteszi.A válasz a kérdésre:nem!
2016. szept. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

3szobas alberletben laktam,volt h 2 lany 1 fiu a 3 kulon szobaban (mimdharmunknak parkapcsolata) es volt hogy elkoltoztek sajat lakasba es 2 uj fiu lakotarsam lett,raadasul mindketto facer es az egyiknek iszonyatjo teste volt.


Soha nem volt semmi.Lakotarsak voltunk kulon eletekkel es megosztott furdovel,konyhaval,ennyi.


Ha a bnod meg akar csalni,hivhat fel magahoz masik pasit vagy ezt vagy lefekhet egy lany lakotars pasijaval,gyakorlatilag barkivel es barhol.


Vagy megbizol benne vagy lenyegtelen kivel lakik.Te ismered.De azert mert olyan embert latunk akinek vmi log a laba kozt,meg nem ugrunk ra.Reszegen sem.

2016. szept. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%

Az csak nekem jutott eszembe, hogy akár VELED is összeköltözhetne egy albérletban?


Egyébként ha megbocsátottál neki, akkor bocsáss meg neki rendesen, egy kapcsolat bizalom nélkül nem ér semmit. Ha nem bízol benne, akkor meg jobb még most szakítani, mert megcsal-e megint vagy sem, az tökmindegy, ha folyton ezen őrlöd magad és idegeskedsz, a magad egészségét is tönkreteszed a kapcsolat mellett.

2016. szept. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
11%

Kb 99% hogy azért keres fiús albérletet hogy újra megcsaljon. Fordított esetben már verné a tamtamot mindenki hogy egy fiú egy csajhoz költözik és nem a kamu "nincsmegabizalom" szöveggel jönne..

Eleve normális nő akinek van párja,nem akarna fiúhoz költözni,mert szinte biztos hogy a fiú be fog nála próbálkozni.

2016. szept. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
10%

Én nőként soha nem koltoznek ossze egy idegen pasassal. Elvárom a paromtol,hogy ő pedig ne koltozzon ossze más csajjal. Ez igy korrekt.

Csak egyszer hozná fel ezt mint lehetseges opciot. Egyből kihajitanam.

2016. szept. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!