Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy ujra melettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mucika01 kérdése:

Mit tegyek hogy ujra melettem legyen akit szeretek?

Figyelt kérdés

Tudom , sokan koveznetek meg , de most tancsra lenne szuksegem inkabb.

4 honapja elhivott buliba egy srac , minden ismerettseg nelkul, a buliban elcsattant par csok, es kovetkezo este atjott, mert nalam maradt par dolga a buli utan... par nap mulva szepen ossze is jottunk, telt mult az ido, nekem jo volt ,es latszolag neki is, persze volt neha egy kis gondunk de azt mindig megoldottuk , soha egy veszekedes vagy egy hangos szo nem volt senki reszerol ... 4 honap utan egz keddi delutan a fiu beallitott mintha minden oke lenne, es kozolte h semmi sem oke, es h o ezt mar nem akarja .

Kerestem a hiakat es a megoldasokat , nem engedett a dontesobol, meg aznap este sikerult meggyozni arrol h valtoztasson a dontesen majd kovetkezo nap szolt h hibas volt a dontes ... folyamatosan tartottuk a kontaktot... es amikor talalkoztunk sem ugy viselkedett mintha idegen lennek szamara, oleles ,csok , ugy mint elotte. csutortokon este, jott a kovetkezo hideg zuhany, h segitett egy lanyzonak akiben lat valamit... itt meg kepes voltam azt mondani h menj akkor... de aztan kis ido utan rajottem h most hagyyam elmenni azt akit szeretek es fontos es o is ezt allitja , nezzem olbetett kezzel ahogy tonkremegy az eletem ... ugyan soha



2016. szept. 17. 09:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Penteken is folyamatosan kontakt volt koztunk , es elmentem beszelgetni vele a munkahelyere, ahol vegul kieegyeztunk abban , h se veled se nelkuled a dolog es ott kezdjuk ahol kelett volna megismerjuk egymast... kerdes a masik lanzyo... o nem tud rolam semmit
2016. szept. 17. 10:02
 2/3 A kérdező kommentje:
mivel tudnam elohozni azt az erzest amit kellene , vagy azt ami bennem van ?
2016. szept. 17. 10:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaj mucika mucika ....
2016. szept. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!