Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom gyanakodni, ha a párom idáig otthon facebookozott a számítógépünkön, mostanába pedig csak a telefonján?

Figyelt kérdés
Nem nagy facebookos, idáig az otthoni gépünkön kb. heti 1x vagy 2x ment rá fel. Ezt onnan tudtam hogy mindig megnéztem az előzményeket.Soha nem nézett semmilyen nőt, nem levelezett senkivel, általában vicces videókat nézett rajta (eleve nem is olyan ember akit érdekli más ember élete). Aztán, tudom ciki, de lebuktam hogy ezt csinálom, mert féltékenykedtem egyéb okok miatt. Azóta nem használja a gépet, hanem a telefonját, mert amikor én belépek facebookra, látom a chaten hogy mikor volt fent és soha nem olyan időpontban amikor otthon van. Most ezt mire véljem szerintetek? Régebben nem is facebookozott ennyit, csak mióta kiderült hogy néztem az előzményeket.24/N
2016. szept. 17. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de nem csodálom, hogy ezt csinálja, ha így kémkedsz utána
2016. szept. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóvá tegyem neki hogy mostanában miért nem a gépet használja facebookozásra?
2016. szept. 17. 10:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy. Nincs mit szóvá tenned, mivel nem követett el semmi bűnt. Csodálom, hogy még bírja melletted, bár idő kérdése, és kidob a francba.
2016. szept. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen faszi komolyan mondom.
2016. szept. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!