Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én komolyan túl sokat akarok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én komolyan túl sokat akarok, vagy csak nem szeretnek?

Figyelt kérdés

Ugye a kapcsolat elején még van sok együtt töltött idő,keres a másik is,akar veled lenni stb.

Aztán ahogy telik az idő azt veszem észre,hogy magányos vagyok a másik mellett. Én keresem ,én akarok vele lenni.

De ez fordítva meg...

Pedig nem a nyakán lógni akarok,de komolyan hétköznap legalább egyszer egy órát sem lehet a másikra szánni? Közel lakunk.

valahogy mindig így járok x hónapok(1év) után. Inkább csinálják a kis dolgaikat,hétvégén meg a haverok. Kell az is persze,csak akkor én minek vagyok. Még csak szexre se,mert ugye időt se szán rám túlzottan.


2016. szept. 17. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha látod hogy a másik fél már nem keresi veled az alkalmat a találkozásra akkor miért akarod erőltetni, lehet ráunt a kapcsolatotokra. Ilyenkor érdemes lezárni az egészet és tanulni belőle, miért vált ilyenné a kapcsolat hogy unalmassá váltam benne. Keresd meg a hibát, mert ismétled önmagad, arra az időszakra gondolj amikortól már nem figyelt rád, akkor éreztél rajta olyasmit hogy mást szeretne mint te és akkor ugy elmentél a dolgok mellett és igy utolag rájöhetnél mit csinálsz rosszul, melyik az a pont amitől-amikortól unalmassá válik a kapcsolatod.
2016. szept. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy őszinte legyek, egy kialakuló kapcsolatban szerintem igenis sok a napi egy óra, főleg ha mindkét fél sokat dolgzik. Mi még hosszabb kapcsolatban is a napi 15 percet tudtuk csak megoldani, és azt is úgy, hogy egy óra esik ki egyikünk napjából azért, hogy negyed órát együtt lehessünk. Egyszerűen ennyi fér bele. Komolyan, ha hétvégén egy napot együtt tudtok tölteni, akkor már szerencsésebbek vagytok, mint a legtöbb friss kapcsolat.
2016. szept. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ez nem friss kapcsolat.A jelenlegi nem.

Engem az zavar,hogy azt érzem,hogy csak én akarom látni a másikat.

És úgy érzem,hogy kifogásokat kapok. Mert egyébként rajtam kìvül megtudja oldani a heti többszöri haveri találkákat meg minden mást,viszont ha én akarnék valamit,akkor majd/ talán / ha nem leszek fáradt meg stbstb. És nem töltünk együtt egy napot. Inkább egy éjszakát meg jobb esetbe egy délelőtöt.

nekem ez így baromi kevés.

a másik kapcsolat is hasonló volt,de ott mikor ez az időszak elérkezett,akkor elég hamar ki is lettem dobva. Itt még nem vagyok,de...még nem.

csak nekem erre igy nincs szükségem

a ti esetetekben lehet,hogy kevés amit együtt vagytok,de legalább ti mindketten együtt is akartok lenni. Ez a különbség.

2016. szept. 17. 11:37
 4/6 A kérdező kommentje:
És nem napi egy órát mondtam,hanem legalább egy hétköznap egyszer egy órát.
2016. szept. 17. 11:41
 5/6 anonim válasza:
Miota vagytok egyutt hogy igy megromlott volna a kapcsolatotok? Vagy csak o ilyen? Hany evesek vagytok amugy hogy ilyen problematok van?
2016. szept. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

25/26. Masfel ev volt. De sok honapja mar egyaltalan nem foglalkozott velem,meg durvan es beszelt.

de a kerdes felteves utan 2 nappal szakitottam.:)

O meg elkezdett inni meg lefogyott.


jo dontest hoztam.

2017. aug. 3. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!