Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hivatalos ügyintézésre kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hivatalos ügyintézésre kellett mennem Egerbe. Párom megkérdezte, elkísérhet-e? Eljött velem. Amíg én ügyintéztem, ő nem tudom mit csinált. Később láttam facen az idővonalán: "bejelentkezett Eger Flóra Hotelből" Erre mi lehet még a magyarázat?

Figyelt kérdés
Megismerkedésünk után nem sokkal láttam a telefonján a névjegyzékben, hogy a fotóm mellett prostik fotói, telefonszámai. Kértem, valahogy szeparálja el őket. Több, mint fél éve voltunk együtt, amikor a gépen az előzmények között prostis oldalakat találtam. Azt mondta, csak böngészte őket.
2016. szept. 17. 11:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet valakinek kamuzott, hogy ő most Egerben volt szállodában. Most gondolj bele, nem lehet valaki akkora gyökér, hogy amíg a párja ügyintéz, ő elmegy prostihoz, és kiírja facebookra..
2016. szept. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Lelkileg tuti kötődött más nőkhöz, már ez is zavart. Egyik szakítási kísérletünk után rögtön hívott egy "gyógymasszőrnőt" a lakásra, mikor még el sem költöztem onnan.

Végül lemondta, mert rájött, hogy bunkó, és utána ki is békültünk.


Szóval... van-e alapom féltékenységre, elképzelhető, hogy amíg én ügyintéztem, ő k******tt?

Vagy más miatt is jelenhetett meg ez az idővonalán? Mondjuk csak ücsörgött a hotel kertjében, bekerült a hotel wifi vonzáskörzetébe, és emiatt jelent meg, mintha ő ott járt volna, pedig nem, csak a közelében?

2016. szept. 17. 11:44
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
K...zott? Ne csodálkozz hogy máshoz megy ha így vélekedsz másokról.
2016. szept. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan... mi a jó lilafelhős lópikulát tud nyújtani neked ez a gerinctelen féreg ürge, hogy még ennyi történés után is továbbra is önként mész és megalázod magad, hogy kutatgatsz utána? Csak jelzem, vannak normális férfiak, akik után nem kel nyomozgatni, mert nem férgek. Ők tán némileg többe tis tudnak nyújtani érzelmileg mint ez a példány.
2016. szept. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
*kell, többet is
2016. szept. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
k******tt? Karatézott?
2016. szept. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

4-es, nem sokat, egy év után szakítottam vele, elköltöztem tőle, de utólag is szeretném megérteni a személyét, a történteket. Talán azért, hogy ne kerüljek megint ilyen helyzetbe.


De látod, 3-as szemében én vagyok a "ribi", aki nem érdemel jobbat, hiszen mer gyanakodni egy sor megaláztatás után (nyilván nem soroltam az összeset).


Tényleg, 3-as, hogyan értetted ezt: "Ne csodálkozz hogy máshoz megy ha így vélekedsz másokról." Magyarázd már meg kicsit bővebben, mert lehet, hogy félreértettem...

2016. szept. 17. 12:07
 8/13 aperitif ***** válasza:
100%
Érdekes, nekem egyből az jutott eszembe, hogy leült a szálloda halljában, megivott egy kávét, és közben, kihasználva a wifit, netezett egy kicsit. Valamiért eszembe nem jutna, hogy a barátom azalatt az egy óra alatt, amíg én az ügyeimet intézem, egy prostival hempereg a szállodában. A feltételezésed mindenképp a kapcsolatotokról szól, akkor is, ha jogos, akkor is, ha nem.
2016. szept. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Oké. Én gyerekelhelyezési ügyben voltam a bíróságon. Utána puszta kíváncsiságból megkérdeztem, hogy és ő mit csinált. Csak sétálgatott, telefonálgatott, válaszolta. Ha kávézni volt a hotelben (minek kell egy hotelbe menni kávézni? kávézóban is van kávé, meg wifi), miért nem azt mondta? Ő nagyon jól tudta, én hol vagyok, neki miért fáj egyenesnek lenni, nyíltan kommunikálni? Csak napokkal később láttam ezt az üzenőfalán. Amikor megkérdeztem, mit csinált a hotelben, azt válaszolta, nem tartozik beszámolóval. Köszi.
2016. szept. 17. 13:31
 10/13 Bence_ ***** válasza:

Minek vagy vele? Inkább erre jöjj rá.

Magad ismerd meg, utána már fogod tudni kire van szükséged.

Szimplán kihasználjatok egymást.

2016. szept. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!