Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha csak beszélgetni szeretnék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak beszélgetni szeretnék, milyen oldalt javasoltok?

Figyelt kérdés
2016. szept. 17. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Miről szeretnél beszélgetni?

Mi célból?


gyakorikerdesek.hu talán?

2016. szept. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
30 feletti értelmes emberekkel, bármiről ami érdekes lehet.
2016. szept. 17. 13:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Társkeresők vannak csak sajnos. Meg itt, de ezen az oldalon igazi normális értékrendű, kedves emberrel még nem találkoztam!

Legtöbben unatkoznak itt meg szexpartnert keresnek...stb

Index fórumon van azt hiszem "barátokat keresek" topik.

2016. szept. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ilyen embert itt is könnyen találsz. :)
2016. szept. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem keresek társat, sem szex partnert, talán barátot. Soha nem lehet tudni. Köszönöm a válaszokat. Ha már engem is idefújt a szél kell még lenni normális embernek. :)
2016. szept. 17. 13:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szívesen beszélgetnék, bár nem vagyok 30 feletti.
2016. szept. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ilyenkor sajnálom csak, h nem vagyok idősebb :D na mindegy, érdekes téma mi lenne szted kérdező?
2016. szept. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!