Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfi a házasságában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi a házasságában akkor hanyagolja a feleségét ha van valakije?

Figyelt kérdés
Ez törvényszerű lenne? Ez állhat a háttérben? Mostanában eleg sok visszautasítást kapok ferjem részéről ha szexet akarok kezdeményezni. Ez nagyon frusztrál. Volt hogy már oralt is utasított vissza. Beszéltem vele erről, mindig azzal jon hogy semmi baj velem az àgyban de akkor miert nem akar? 27/N
2016. szept. 17. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Hát ez elég ritka hogy a ferfi utasítja vissza a nőt, de nem biztos hogy van valaki más! Probléma biztosan van, ezért le kéne ülnötök megbeszélni! Mióta vagytok eggyütt? Régen soha nem tett ilyet?
2016. szept. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem kell rögtön megcsalásra gondolni, számtalan más oka is lehet az elutasításnak... 62F
2016. szept. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Több mint 10 éve vagyunk együtt. Régen nem volt ilyen hogy visszautasít. Már nemegyszer leültem vele beszelni de nem lehet belole semmit kihúzni. Én elmondtam a problémám, azt mondta változni fognak a dolgok. Ennek fél éve. Változás meg semmi.
2016. szept. 17. 15:50
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Általában fordítva szokott lenni. Valami biztos van a háttérben, nem biztos hogy nő, lehet hogy csak a feleség elviselhetetlen stílusa, vagy valami más, de gyanús, az bizos. Ráadásul ennyi idősen különösen gáz.
2016. szept. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

Lehet számodra durva lesz, amit írok, de elképzelhető, hogy megunt téged, és még nem tud a felismerésével mit kezdeni. 10 év az sok idő, és ha előtte nem volt más nője rajtad kívül, vagy kevés, vagy nem élte ki magát, akkor a házasság tudata, hogy (elvben) nem lehet több nője, frusztráló tud lenni. Pláne akkor, ha ráébred arra, hogy nem élte ki magát.


Próbáljátok feldobni az életet, a szexet. Csináljatok valami olyat, amit eddig nem. Szeretkezzetek olyan helyen, ahol eddig nem. Menjetek ki az erdőbe és elégítsd ki ott. Menjetek el wellnessbe, külföldre, bárhová. Csak ne a megszokott menetrendet, szeánszokat csináljátok, mert az baromi unalmas tud lenni, pláne 10 év után.

2016. szept. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Eleg sok nője volt előttem, hat évvel idősebb tőlem.

Lehet hogy megunt, benne van a pakliban, de nem tudom rávenni, hogy újabb dolgokat csináljunk a szexben.

Harpianak nem gondolom magam, veszekedni sem nagyon szoktunk max kisebb viták vannak, de hol nem?

2016. szept. 18. 08:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Biztos bedobtad már a kérdést, de akkor kérdezd meg, hogy mire vágyik, mi hiányzik neki, mit csinálna szívesen? És ne a szexben gondolkozz. Amúgy kérdezted már tőle, hogy miért nem akar, miért utasít el? Lehet csak ennyit kéne megkérdezni tőle.
2016. szept. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Titusztitusz ***** válasza:
48%
Attol,hogy nem kíván a férjed,még egyálltalán nem biztos az,hogy van valakije...A kettő között semmi kapcsolat nincs...Az égvilágon semmi...
2016. szept. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kerdeztem már őt is, hogy mit szeretne. Olyan programokat szervezek, amit tudom, hogy ő is élvez, jól érezzük magunkat egyutt. Megkérdeztem màr azt is hogy van e velem problémája. Mindig azt mondja hogy semmi gond. De lassan kezdem azt érezni, hogy nem vagyok elég neki.
2016. szept. 18. 11:25
 10/11 anonim ***** válasza:

Minden változásnak VAN oka, főleg, ha ilyen gyors és radikális.

Egyedül meg nem tudsz fenntartani egy kapcsolatot.

2016. szept. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!