Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj valójában?

Figyelt kérdés

23 éves srác vagyok,és van egy 19 éves barátnőm!!!!

8,5 hónapja járunk!! 1x nem veszekedtünk kb. és minden szuper volt,megértés,bizalom,szeretet,semmi baj nem volt.

Egyik napról a másikra közölte hogy nem bírja,gyereknek érzi magát egy hosszú és komoly kapcsolathoz!!!

Mit tegyek?(Nagyon szeretem,és ő is engem) Csak nem megy neki, azt mondja...



2016. szept. 17. 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez elég indok.Fiatal még,élni akar.Érthető.Hagyd,majd jön másik szerelem.De nem vagytok kamaszok,gáz,hogy ide tetted.
2016. szept. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igazad van,nem vagyunk kamaszok!!!! Ezt félre néztem,csak ideges vagyok!!! Bocsi.

Hát köszönöm. :/ :/

2016. szept. 17. 19:18
 3/12 anonim válasza:
Beszeljetek meg, hagyd hogy elje ki magat, had bulizzon, azutan ha lenyugodott, meg mindig szeretitek egymast a sors ugyis osszehoz benneteket. Vagy szorakozzatok, bulizzatok egyutt, ha csak azt akarja s nem pasizni, illetve ha neked is megfelel.
2016. szept. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Az a típusú lany lehet, aki nem az 1. nagy szerelemnel akarja elkotelezni magat. Szerintem megijedt, hogy kezd komollya valni a kapcsolat. Vagy ellaposodott. Ilyen is van. Ha menni akar, ne fogd vissza. Tobbet art majd nem neki, hanem Neked! Eroltetett kapcsolatbol sok jo nem fog születni.
2016. szept. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

19 evesen a legtobben tenyleg gyerekek egy kapcsolathoz. Igazat mondott szerintem. Ebben a korban meg mindig sokat szamit 1 ev kulonbseg is. Foleg a mostani 30 eves kamaszoknal.


Hagyd a kislanyokat es keress felnottet.

2016. szept. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek!!!

Igazából soha nem viselkedett gyerekesként, van a 11 éves húgom,és úgy bánt vele mintha a gyereke lenne!!! Sokszor elvittük magunkkal élményfürdőbe is!!!!

Buliztunk együtt sokszor!!!! Azt mondta nem pasizni akar,csak fél elkötelezni magát,nem érzi azt hogy készen áll egy hosszútávú és komoly kapcsolatra.

Szeretne látni és beszélni velem ezután is,csak most nem megy neki. :( :(

2016. szept. 17. 19:46
 7/12 anonim válasza:
Szerintem ez mar jo, ha bevallja, hogy fel elkotelezni magat, akkor tenyleg szeret annyira, hogy ne egyik percrol a masikra szakitson. Talan kezd felnoni es meg fel a felelossegtol. Kell meg neki ido s szepen lassan megerik. Innentol te dontesz, hogy vallalod a fajdalmat, ha meg tovabbra is beszeltek kotottsegek nelkul s benne van a riziko, hogy osszejon massal, szereted e annyira, vagy inkabb kimaradsz belole es megkimeled magad az esetleges csalodastol, ami nem biztos hogy bekovetkezne.
2016. szept. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát igen,én is így látom ahogy mondod!! Még most kezd felnőni szerintem,még most érettségizett le,most kezdi a 2 éves szakmát,majd szép lassan kezdi kitapasztalni a felnőtté válást....Ezen még gondolkodom én is....nem tudom hogy mennyire bírnám ezt....nem szeretnék csalódni,most elég volt,viszont nagyon hiányozna az életemből ha teljesen megszakítanánk minden kapcsolatot. Nem tudom.... :/ :(
2016. szept. 17. 20:39
 9/12 A kérdező kommentje:
Igazából jobb volt ez a 8,5 hónapos kapcsolatom mint ami volt előtte majdnem 2 évig,sőt sokkal jobb volt ez!!!!
2016. szept. 17. 20:39
 10/12 anonim válasza:
:) akkor most elmondom az en tortenetem. 18 voltam mikor megismertem egy ferfit, aki joval idosebb nalam. Meg kis fiatal pipi voltam. A ferfi belem szeretett s en is bele, de valahogy a hulye tini eszem miatt rengeteg marhasagot csinaltam, kozoltem vele, hogy nekem ez igy nem jo, nekem kell vissza az exem, aztan megbantam, utana otthagytam, feltem, majd rajottem hogy szeretem es o kell nekem, rengeteget bantottam, mert magamban sem voltam biztos. Szerintem egy ferfi sem turte volna el amit meg tettem vele, ez tartott 2 evig. Azutan megkomolyodtam, rajottem arra, amit mindig is tudtam, hogy o az eletem ertelme. O kitartott mellettem, pedig nagyon csunya vege lehetett volna az o szamara. Mai napig halas vagyok neki ezert, imadjuk egymast, o a masik felem, minden tokeletes lett, most varjuk a babankat. Ha visszagondolok a multra sokszor elkap a siras, hogy hogyan tehettem ezt vele de megtette azt ertem amit soha senki addig, kitartott mellettem es mindig probalt tanitani, vezetni a helyes ut fele, o tanitott meg felnottnek lenni s emiatt mindig is felnezek ra. Ilyen vege is lehet :)
2016. szept. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!