Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovább? Az első barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Az első barátnőmre vágyok mialatt kapcsolatban vagyok.

Figyelt kérdés

Kapcsolatban vagyok egy nagyon aranyos, csinos lánnyal. A múltam része egy lány, akivel pár évet voltam együtt. Ő volt az első (és eddigi legnagyobb, azt hiszem) szerelmem, egyben első komoly, hosszútávú kapcsolatom.

A barátnőm nagyon kedves, aranyos, jóravaló lány. Az exem is nagyon kedves, jóindulatú volt, de mellette vadóc, karakán, amit imádtam benne.

A barátnőm nagyon csinos, az exem viszont nagyon szép. Gyakorlatilag a legszebb nő akit ismertem valaha. Gyönyörű arc, hibátlan alak. (Persze más férfinek talán a barátnőm tetszene jobban, mint az exem. Ízlések és pofonok.)

Nagyon megviselt mikor szakítottunk az exemmel, de aztán kilábaltam belőle. A barátnőmet igazán szeretem, tisztelem, bármit megtennék érte. Vonzónak is tartom, nyilván, különben nem lennék vele. Az exemmel szintúgy megvolt mindez, csak még hatványozottabban. De vele annyira egy hullámhosszon voltunk, amennyire egy lánnyal se. Persze voltak rossz tulajdonságai, de kinek nincsenek? Mindenki kedvelte aki megismerte. Ez a barátnőmre is igaz.

Nos, annyi idő elteltével újra láttam az exemet. Egy ponton megkérdezte, van barátnőm? (Ott és akkor azt kívántam, bár azt mondhatnám, nincs. Ettől az érzéstől rögtön lelkiismeretfurdalásom lett.) Mondtam neki, van. Közölte, kár, mert tuti fel akarna szedni ha egyedülálló lennék, de ugyanakkor örül is a sikeres magánéletemnek. Sok mindent felemlegettünk, emlékeket. Azt is elmeséltük, a szakítás óta hogy alakult a magánéletünk. Mondta, szerinte tökéletes voltam mellé, és hasonló személyiségű, beállítottságú embert keres. Megbeszéltünk egy rövid programot a régi idők emlékére. Mondtam a barátnőmnek hogy találkoztam ezzel az exemmel. Láttam rajta hogy zavarja, hisz tudja, milyen jó volt köztünk minden. Amikor mondtam hogy noszalgikus célból még fogom látni (a hobbimat csinálni együtt), nem értette ezt meg minek. Nos, amikor együtt voltunk, akkor viccből megbeszéltük, hogy ha szétmegyünk (azt hittük ez sose fog megtörténni), akkor évi egyszer elviszem magammal amikor a hobbimat űzöm. (Élvezte ő is.)

Tudni kell, hogy NEM tini fejjel voltam együtt az exemmel.

Megmondjam mit érzek? Hiába szeretem a barátnőmet, vele sose volt/lenne olyan mint az exemmel, aki jobban illett mellém. És még ma szakítanék vele joy együtt lehessen az exemmel.


2016. szept. 18. 00:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemli meg a barátnőd, hogy ezt tedd vele. Szóval mondd el neki minél hamarabb, hogy legyen esélye nélküled boldognak lenni. Ha nem teszed meg ezt, az élet majd arcon üt.
2016. szept. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Hànyinger vagy màr bocs.

Szakíts azzal a szerencsétlen lánnyal! Hadd találjon magának olyan ferfit aki megbecsuli es a figyelme 100%-ban rá irányul. Én szegyellem magam helyetted is!

A barátnőd(?) millioszor jobbat erdemel nalad!

2016. szept. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Fejben már megcsaltad. Ne áltasd szegényt, amíg valóban megtörténik.
2016. szept. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire szereted az exed akkor nem igazán lábaltál ki a szakításból-ahogy azt írtad-és tényleg nem maradhatsz a jelenlegi kapcsolatban.

Miért szakítottatok az exeddel?

2016. szept. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Titeket is elhagytak az exekért, vagy mit vagytok így begurulva?
2016. szept. 18. 06:57
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló szituban voltam igen.

Csak tán' nem gondolod,hogy helyes amit csinálsz?? Szerinted korrekt vagy szegény csajhoz??

2016. szept. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az exszel miért lett vége?
2016. szept. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom, mi fog történni. Szakítasz a barátnőddel (egyébként helyesen, mert jobbat érdemel nálad), és összejössz az exeddel. Kb fél év után rájössz, rájöttök, hog már rég nem azok vagytok, akiknek ismertétek egymást. Eszeekbe jutnak a negatív dolgok a korábbi kapcsolatból, ahogy újra megtapasztaljátok őket. Rájöttök hogy csak idealizált emlékeket kergettetek amikor összejöttetek újból, és előbb vagy utóbb szakítotok. Bizonyám.
2016. szept. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A jelenlegi bnőd jobban jàr ha nélküled folytatja az életét !Am nem lehetsz túl az exeden csak megpróbàltàl nélküle élni és elfelejteni !Sztem szakíts a bnőddel igy nem sok értelme van a kapcsolatotoknak!
2016. okt. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megígérte az exnek még régebben, hát mit értetlenkedik a barátnője, nem értitek, hogy a kérdezőnek van igaza? :DDDD
2022. dec. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!