Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meginogtam. Most ezt vegyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meginogtam. Most ezt vegyem természetesnek? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Jó ideje ismerkedek egy sráccal (26). Komoly felfogásúnak tűnt/tűnik, normális kapcsolatot akar elmondása szerint. Ha vele vagyok kedves, odaadó, mondhatni minőségi órákat töltünk együtt, éjszakába nyúló szünet nélküli beszélgetések (személyesen), napközben folyamatosan tartjuk facen a kapcsolatot, keresi a minél előbbi alkalmat a találkozásra, nagyon egy hullámhosszon vagyunk, és ő is hangoztatja hogy ez hihetetlen mennyire passzolunk együtt. Viszont ma meginogtam, amikor kíváncsiságból felléptem instagramra és megláttam, hogy más lányok képeit lájkolja, de nem egyet, sok lányét..... Elment a kedvem az egésztől. Lehet velem van a baj,és túlérzékeny vagyok az ilyesmire, de engem ez zavar, mert én nem lájkolgatom más pasik képét és letöröltem magam társkeresőről is, mert komolynak láttam alakulni a dolgokat.


Ti ezt problémának fognátok fel vagy a mai világban ez teljesen természetes? Mire jó ez? Mit tennétek?


Nekem nagyon elment a kedvem most, annyira, hogy azon gondolkozok talán velem lehet baj, hogy mindig kifogom az ilyeneket és inkább nem is kell soha senki. Nem tudom mit tegyek.... :(



2016. szept. 18. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem neten kell élni.


Számos jel van, hogy mikor kell aggódnod, amit leírtál,

az kevés infó, hogy inogj vagy ne :)


A like értéke kb annyi, hogy "nesze itt egy klikk".

Egyébként ki nem sz4rja le a like-okat ?

2016. szept. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1-es, ment a zöld pipa, végülis igazad van. Bár így tudnám ezt felfogni én is. :) De megpróbálom.
2016. szept. 18. 20:50
 3/10 anonim ***** válasza:

Igazából leírtad a kulcsszót, hogy ismerkedtek. Azaz nem vagytok együtt. Nem lehet, hogy többet látsz a dologban, mint ami valójában van? Csók volt, vagy valami komolyabb? Mert addig igazából annyi lánnyal ismerkedhet amennyivel akar. Szerintem keresgél, és még nem döntött.


Durva példa, de ez olyan, mint amikor autót akarsz venni. Elmész a BMW-hez, elmész az Opelhez, elmész a Fordhoz, stb. Próbálgatod őket, milyen, tetszik, nem tetszik. De nincs még döntés, szerintem ez van a sráccal is, hogy keresgél.


Gondolkozz reálisan, azért mert van egy srác, akivel van közös hullámhossz, de még nem történt semmi, az nem egyenlő azzal, hogy akkor tuti téged fog választani. Nekem is voltak nő ismerőseim, akikkel tök jól elvoltunk, de igazából a szexen kívül nem történt volna semmi. Nem is történt még szex sem.

2016. szept. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem az a baj, hogy túlzottan beleéled magadat a dologba.

Ha jól értem, konkrétan még csak kapcsolat sincs csak ismerkedtek, akkor miért is kéne mindent mindenkinek eldobnia a kezéből?

Te vagy hülye, hogy egyből letörlöd magadat mindenhonnan.

Amúgy az sem egészséges, hogy állandóan egymás nyakán lógtok.

2016. szept. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Én eleve a likeokat nem értem. Mièrt kell mindent belájkolni?

Megnézem tetszik és kész. Én azokat a cikkeket jelölöm meg amit esetleg vissza akarok keresni naplózásként.


Nagyon sok nyíltan barátnős /házas pasas likeolgat sőt posztol nőcis képeket vagy még megjegyzéseket is írnak mellé, h "nem rúgnám ki az ágyamból", vagy " megérne egy pár ajtócsapkodást" stb.


Szerintem ez annyira tapintatlanság vagy gyerekes kivagyiság, hogy nyíltan teszik.

Utána a kisfiáról posztol képet. Ez nem féltékenység de ne ettől legyen igazi férfi valaki.

2016. szept. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Csók volt.

5-ös igazad van

2016. szept. 18. 21:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs veled baj, csak másra vágysz. Az a baj, hogy ezt nem látod át. Ilyenkor tipli. Ne a "majd" - ra építs egy kapcsolatot. Ha neked ez nem oké, fejezd be vele az ismerkedést már most. Örök vitatárgy lenne. Mi sem lájkolgatjuk a férjemmel mások képeit, maximum cikkeeket vagy családi fotókat, de nem ellentétes neműek félpucér pucsítós meg pötsmutogatós képeit. Engem is zavarna ha a férjem a neten élne meg őt is a fordítottja. Amit nem vállalok fel a való életben névvel -arccal, azt a neten sem. Legyen az kép, lájk vagy vélemény. Valószínűleg te is ilyen vagy, de akkor tanulj meg kilépni ebből és párt se ilyet válassz.
2016. szept. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnos a csók a mai világban nem túl sok egy párkapcsolathoz. Maradj meg a valóságban. Keress mást, vagy konkretizáld vele a dolgokat, de ha virágról virágra száll, akkor ez van.
2016. szept. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem is rettentően bosszantana, mert ez a lájkolgatás magyarul azt jelenti, hogy tetszik neki az illető, és ugye az ember nem akar csak valaki lenni, aki mellett a partnerének még 500 másik nő és ugyan annyira tetszik. Szeretnéd magad egyetlennek érezni, hogy tudd, maximálisan feléd irányul minden figyelme.

Az a gond, hogy ismerkedési szakaszban nem kérheted rajta ezt számon, mármint felvetni is kínos lenne, így csak azt tudom tanácsolni hogy mielőbb beszéljétek meg: együtt vagytok hivatalosan is, vagy nem. Amit szerintem már amúgy is időszerű lenne letisztázni, és ha utána is ezt látod, akkor felvetheted hogy neked nem esik jól, stb.

2016. szept. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Pár napja arra gondolok, hogy direkt csinálja, hogy én ,,robbantsam a bombát" vagy mintha tesztelne, hogy mellettem mennyit engedhet meg magának
2016. szept. 25. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!