Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a párom, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a párom, mert úgy érzi, hogy kihűlt a kapcsolat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
3 évig voltunk együtt, egy szót sem szólt, hogy problémája lenne, aztán egyszer csak hirtelen üzenetben mindent kiadott magából. Hogy már a szex sem jó, nem illünk össze, nem engem képzel el a feleségének stb. és nem akarja folytatni. Én teljesen összetörtem. Nem tudom elképzelni nélküle az életem. Az életem minden része egy csőd, most rúgtak ki munkahelyemről, barátaim sincsenek, nem tudok kihez fordulni tanácsért. Azóta viszont úgy írogat, mintha dejó haverok lennénk. én 27N ő 29F
2016. szept. 19. 13:20
 1/6 Johnny Bravo ***** válasza:
59%
Igazan erett gondolkodasra vall es egy igaz jellemre,hogy 3 ev utan ennyire tellett,hogy uzenetben csinal végét a dolognak.....nem tudom meg nem is ertem ezek utan te mibe remenykedsz meg mit szeretnel meg egy ilyen embertol.....
2016. szept. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit akarsz tőle? Ezek után én hagynám a fenébe. Kéne a frásznak egy kisfiú, aki ahhoz is gyáva, hogy a szemembe mondja a problémáját.
2016. szept. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

" Azóta viszont úgy írogat, mintha dejó haverok lennénk. " - az nagyon szar kapcsolat, amiben nem vagytok "de jó haverok", ő és más senki, te így képzelted?

Se szülő, se testvér, se barát?


Munkahelyet azért találhatsz tán, emberi közösséget nehezebben, de hidd el az fontos, bármilyen kapcsolat mellett is.

2016. szept. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én megértem a fájdalmadat teljesen. Én is jártam így. 2 év után teljesen hirtelen jött a változás.Egy nappal előtte még így szeret,úgy szeret stb,másnap meg letörölt minden honnan,aztán 1 hét múlva közli,hogy ennyi volt. Nem vigasz tudom,mert most kegyetlenül érzed magad,de hidd el a jövőben összeteszed a két kezed azért,hogy megszabadultál egy ilyen embertől. Nem ér semmit ez a férfi..férfi? még annak se mondanám,mert nem mert eléd állni.
2016. szept. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
A szilvásgombócot szeretem.
2016. szept. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ugyanigy jartam en is csak annyi hogy 10 ev utan es en meg vartam is ra egy evet tavkapcsolatba voltunk.Egyik naprol a masikra kozli vege mert mar nem erez semmit irantam...szoval igen nem tudom mit lehet tenni,nagy barati kor nekem sincs, total kivagyok ,osszetort egy vilag bennem es ugy erzem sosem lesz mar jobb .
2016. szept. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!