Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok bízni a párotokban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok bízni a párotokban, ha már egyszer eljátszotta a bizalmatokat?

Figyelt kérdés

Úgy ismertem meg,hogy hallottam minden rosszat róla. Félve,de elkezdtem vele randizni,tetszett,hogy érdeklődik,kedvel,nyit felém. Aztán elkezdett minden héten pénzt kérni tőlem (hogy haza tudjon menni, cigire, stb). Még pár alkalommal adtam,de belefáradtam és szünetet kértem.(vissza sose adta). Aztán idővel valahogy újra összejöttünk és évek múlva megtudtam,hogy 3 facebookja is van. Az egyiken velem hivatalos a kapcsolat, a másikakon idegen nőkkel ismerkedik. Nem tudtam vele megbeszélni,mert közben lelépett. Pár hét múlva vissza jött,hogy vége, ennyi volt..rossz a szex is velem stb,mindent hozzám vágott. A facebookat tagadta is meg nem is,nem is tudom miket hordott össze. Szakítottunk,illetve kidobott jobban fogalmazva. Neki állt feljebb mondanom sem kell...(hozzám vágta,hogy én szeretek mást úgy érzi).

Most próbál felém közeledni ismét. Állandóan kedveskedik,meglep ajándékokkal, meghív moziba, elhívott nyaralni, stb stb..de ezek után,ha szeretem is,hogy bízhatnék? Szerintetek van értelme vagy ,ami nem megy ne erőltessük?



2016. szept. 19. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire hülye vagy, csak gratulálni tudok....
2016. szept. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A leiras alapjan tIpikus himringyo, csak a penzed kell neki, vissza ne fogadd.
2016. szept. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
És nektek az ilyen pasik kellenek...
2016. szept. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudnék bízni újra. Én alapból nehezen bízok meg valakiben.
2016. szept. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem
2016. szept. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Magyarul a csávó egy igazi hamisitatlan echte szélhámos :D

És mégis miből hív el nyaralni? Majd arra is tőled kéri kölcsön az árát vagy azt most mástól kérte el?

2016. szept. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Kóboráramszelidítő ***** válasza:
100%

Bármennyire is szeretnéd... sosem lesz olyan ez az ember, amilyennek szeretnéd, hogy legyen.

Ő ilyen.

Elfogadod?

Igen, vagy nem?

Az a helyzet, hogy eddig akármennyi ehhez hasonlót is hallottam, mindig ott volt a DE a mondat végén és a kapcsolatban csak nyűglődni fogsz.

Keress rendes embert, ha engem kérdezel, amúgy meg azt teszel az életeddel, amit akarsz...

2016. szept. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog,hogy bíznák benne!
2016. szept. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem
2016. szept. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Atvert, kihasznalt, elvette a penzed, megcsalt stb és még kérdés, hogy visszamenj - e hozzá? Menjél, tartsd el megint, hagyd hogy megcsaljon megint, ha neked ez jó.
2016. szept. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!