Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? A többi lenn.

Figyelt kérdés

Én egy mackós testalkatú nyilas csillagjegyű férfi vagyok. Számomra nagyon szimpatikusak a mérleg jegyű nők. Tapasztalatból ismerem a vidám, felszabadult, megértő természetüket. Azonban szinte az összes mérleg nő sportos hapsit keres magának, hiszen ők is sportosak és nagyon csinosak. A túlsúly mint valami "ragályos betegség" úgy taszítja őket. Tehát szinte semmi esélyem sincs, hogy mérleg jegyű nőt találjak magamnak, azonban én szeretném.


A "lefogyni" és sportolni kell" jó tanácsokat már ismerem. Ha valaki ettől eltérő és használható tapasztalatot tud velem megosztani, akkor azt megköszönöm.



2016. szept. 19. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
39%

Teljesen mindegy, hogy milyen csillagjegyű vagy és milyen párt szeretnél találni magadnak.


Amíg csak egy pici túlsúly is van rajtad a nők esélyt sem adnak, mert, most idézlek: "A túlsúly mint valami "ragályos betegség" úgy taszítja őket."

2016. szept. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Mondjuk én sohasem voltam átlagos testalkatú hapsi. Nem is szeretnék az lenni, mert nekem így jó, így érzem jó magam a bőrömben. Talán ha egy pár kg-mal kevesebb lennék, akkor még jobban érezném magam.


Számomra a molett, enyhén molett, arányosan molett nők tetszenek.


Múltkor megnéztem egy ismert társkereső oldalon, hogy pont a mérleg jegyű nők között van a legkevesebb molett és duci testalkatú. (minden csillagjegynél rákerestem a molett nőkre)

2016. szept. 19. 17:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a helyedben adnék esélyt más csillagjegynek is.


Ha hiszel az ilyesmiben: nem a fő jegy az egyedüli döntő, mind az ascendens, mind a többi bolygó jegye sokat befolyásol, akár olyan irányban, hogy azok a mérleg tulajdonságok kerülnek túlsúlyba, amit te keresel.

Persze nyilván ez hosszabb keresgéléssel jár, mert nem olyan egyszerű rászűrni a társkeresőn. :) De megéri belemenni, és nem csak a napjegy alapján keresgélni - kicsit sarkított hasonlattal ez ugyanolyan, mintha csak a szőkéknek adnál esélyt, mert a szőkék általában cukik.


Kicsit földhözragadtabb válasz: tudod, a csillagok állása (aka. horoszkóp) csak egy amolyan születéskori térkép. Hogy milyen lehetne az illető, ha semmi nem befolyásolná az életben.

Senki nem viselkedik tisztán a jegye szerint. :) Gyerekkortól kezdve befolyásol a környezetünk, pszichológiai szempontból is ugyanígy jelen vannak az örökölt és a szerzett tulajdonságok. Tehát lehet, hogy a te (csillagok alapján) tökéletes mérleg-barátnődet annyi rossz élmény érte az élete folyamán, hogy totál kifordult magából. Ugyanígy egy más jegy szülötte változhatott a neked tetsző irányba. :)

(Saját példát mondva, asztrológus ismerős megcsinálta a horoszkópomat évekkel ezelőtt - noha én magam kevéssé hiszek benne -, nagy részben a jegyekkel ellentétes tulajdonságokkal rendelkezem, a fent említett környezeti hatások miatt.)

2016. szept. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hosszú, értelmes, segítő válaszodat. Ilyen okos, értelmes magyarázatot nem hallottam még sehol sem.


Az a helyzet, hogy volna egy skorpió jegyű, oroszlán aszcendensű lány, akinek szimpatikus vagyok. Én viszont egy kicsit ódzkodom ettől a kapcsolattól - többek között - a csillagjegye miatt. Egyébként, rendes, normális családból való, dolgozik, normális értékrendje van, stb.

2016. szept. 19. 20:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Jézus.....hogy hihetsz ennyire ebben a hülyeségben...Így sosem lesz barátnőd.
2016. szept. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és meg is érdemled....
2016. szept. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha ódzkodsz tőle, ne vágj bele kapásból a kapcsolatba. Randizzatok, ismerkedjetek, és érezzétek jól magatokat együtt kötöttségek nélkül.

Ha ez alatt úgy döntesz (döntötök), hogy kölcsönös a szimpátia, akkor miért ne vágnál bele?

Nem kell elhamarkodni a dolgot, senki nem kötelez életre szóló kapcsolatra attól még, hogy esetleg neked is szimpatikus a hölgy. :)


Nem tudom, mennyire szoktál olvasgatni ezen az oldalon, de az általad választott csillagjegy-elvárást bármilyen tulajdonsággal behelyettesíthetnéd. Van, aki konkrét listával ismerkedik, és csak azzal megy bele komolyabb dologba, aki minden pontját ki tudja pipálni. Van, akinek csak egy-egy tulajdonság a lényeg, testalkat, hajszín, esetleg életkörülmények.


Akár saját magadból is kiindulhatsz: a molett nők az ideáljaid, és ahogy írtad, a a mérlegek között ritkán látsz ilyet.

Tegyük fel, hogy meg szeretne veled ismerkedni az egyik "tökéletes" mérleg hölgy, viszont ahogy írtad, csinos és sportos - és te jössz be neki. Visszautasítanád csak azért, mert nem molett? Ha kölcsönös lenne a vonzalom?

Ha a válasz az, hogy nem zárkóznál el tőle, akkor ugyanez igaz lehetne a más jegyű, de egyéb szempontból tökéletes nőre is. :)

2016. szept. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!