Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég, ha csak szeretem a páromat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég, ha csak szeretem a páromat?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt. Ő 24/F, én 23/N vagyok. Nem lakunk együtt, de szinte mindig együtt vagyunk, csak hol náluk, hol nálunk. Sajnos nem tudunk dűlőre jutni, én nem szeretnék hozzá költözni Bp.-re (nem érzem jól magam a nagyvárosban), ő pedig nem szeretne hozzám költözni vidékre, és erre kilátás sincs a jövőben. Ezenkívül már csak ritkán érzem, hogy szerelmes vagyok, máskor meg csak egyszerűen szeretem. Szexuális életünk egyáltalán nincs (havonta 1), mert nem igénylem - nőgyógyász sem segített benne. Zavar az is, hogy a páromnak nincs semmi terve a jövőre nézve, nincs ötlete, hogy miből éljen meg. Jelenleg nem dolgozik egyikünk sem, pályakezdők vagyunk, de ő már elég régóta húzza így az időt, nekem legalább elképzelésem van és teszek érte. Nem tudom, elég-e ez egy kapcsolathoz. Utálom, ha napokig nincs velem, üresnek érzem magam, pedig vannak barátaim, de legszívesebben vele vagyok.

Ugyanakkor más fiúismerőseim is vonzanak, talán fiatal vagyok még, hogy lekössem magam teljesen? Igazából az érdekelne, találnék-e olyan férfit, akivel évek után is ugyanolyan jól működne a kapcsolatom, nem pedig úgy, mint a mostani, hogy kicsit elromlott. Mert ha mindegyik kapcsolatom így elromlik pár év után, akkor maradok a mostaniban, hiszen a jelenlegi párommal nagyon egy húron pendülünk, még ha ez a néhány dolog nem is működik.


2016. szept. 19. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy változtassatok..., vagy már rég vége.....
2016. szept. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a kérdésre válaszolok: Nem, nem elég.
2016. szept. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne eléG? Nem egyeznek a jövőről az alapvető elképzeléseitek ráadásul a szex sem működik. Keress mást.
2016. szept. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én sem terveznék egy ilyen nővel!

Lófszt sem tudsz neki megadni.

Neked amúgy is egy 30+os pasi kéne. Ja hogy egy igazi pasinak már nyújtani is kéne valamit...


Lehet Pest melletti településen is lakni, onnan ő is be tud járni dolgozni, te meg vidéken van vagy.

2016. szept. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez nem kapcsolat, max valami szenvedes. Koztem es a kisparnam kozott tobb szenvedely van mint koztetek... nem akartok egy helyen elni, nem tudtok egyutt ferfikent es nokent funkcionalni (az hogy havi egyszer kegyelembol hagyod magad megeroszakolni nagyon szexi lehet - nekem ilyen no nem kene. Aki az agyban ilyen az altalaban az eletben is doglott hal). Igazabol lakotarsat meg baratokat akiket szeretsz barhol fogsz talalni. Csak legkozelebb ne hivd oket a pasidnak, ezt a szerencsetlent meg hagyd menni, hogy eselye legyen egy rendes kapcsolatra.

Es pluszban... elmentel nogyogyaszhoz hogy segitsen a probleman? Az igen. Annak sok ertelme volt mert hogy o ilyesmivel nem foglalkozik (de ha picit is akarnad ezt rendbe hozni akkor tudnad). Aki esetleg meg tudna nezni rendesen az az endokrinologus. Vagy pszichologus ha lelki jellegunek erzed inkabb. De semmikepp nem a nogyogyasz.

2016. szept. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ne okoskodj...utánanéztem, a nőgyógyász az alacsony libidóm és az egyéb problémák között elküldhetett volna hormonvizsgálatra, mivel nagy valószínűséggel ezzel van problémám, de nem küldött el, hanem helyette ajánlott egy gyógyteát, ami helyreállítja a libidómat...sajnos ez nem igazán segít a helyzeten.
2016. szept. 20. 17:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Es akkor mi akadalyozott meg abban hogy magadtol felkeresd a megfelelo orvost, ha mar elsore nem sikerult? Nem okoskodasnak szantam. De ha a faj fogad, akkor elmesz a haziorvoshoz, es ha o nem kuld tovabb, akkor tovabb faj? Nem ertem a magyarazatod mogotti logikat, de az eleg vilagos hogy itt te vagy a kozpontban (a kerdes feltevesbol is latszik), mert hogy "eleg-e?". Az igazi kerdes az hogy a parodnak eleg-e? Te megelegedsz-e azzal hogy igazabol nem tudod neki megadni a rendesen funkcionalo no es ferfi kapcsolatot, mert neked igy jo? Mert te elmentel nogyogyaszhoz, es o nem kuldott tovabb. A problemat en inkabb ebben latom. Hogy a parod prioritasai sehol nem szerepelnek, csak a tieid.
2016. szept. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!