Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen a barátom mióta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a barátom mióta "távkapcsolatban" vagyunk?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve együtt vagyunk már, én viszont egyetemre jöttem szeptemberben, így csak hétvégente találkozunk, "távkapcsolatba kerültünk" (lehetne rosszabb is, tudom).


Ez a 3. hetem az egyetemen, és mióta itt vagyunk, azóta alig beszélünk. Nap közben amikor tudok írok neki, és ugy ahogy válaszolgat, de este, amikor tényleg tudnánk is beszélni, ő sosem ér rá. Vagyis ír, de csak 20-30 percenként, én meg már 10-11 fele lefekszek aludni, mert elfáradok. Általában kb 9-től ha tudnánk beszélni (addig vagy órám van, vagy tanulok vagy fürdés + vacsi), de mivel így ír vissza, lehetetlen.

És semmi különöset nem csinál, gyakorol a gitárján, olvas, filmet néz, ilyenek. Nem dolgozik, egész nap ezeket csinálja/csinálhatja kb, mert a háztartási feladatokból kell csak kivennie a részét - és elmosogatni meg teregetni nagyon max 40 perc ha lehet. Tehát nap közben is szabadideje van, szerintem teljesen reális hogy este szeretnék vele beszélni.


Az első hétvégén is arra mentem haza, hogy inkább elment a barátaival szalonnát sütni egy nőhöz (a nőnek a férje és kis gyerekei is ott voltak a szalonna sütésen) - aki az egyik barátjának a kollégája! Ezt sem tudtam hova tenni, hogy ő minek megy idegenekhez ahelyett hogy velem lenne mikor napok óta nem találkoztunk, és alig beszéltünk.

Második hétvégén meg arra mentem haza, hogy ő inkább elment zenekari próbára, mert hogy az lett leszervezve csütörtökön, és én nem mondtam állítólag hogy pénteken megyek haza. Közben ő szombaton EGÉSZ NAP dolgozott, és vasárnap volt végül egy fél napunk együtt, mert délután már jönnöm kellett vissza. Aztán persze mondta, hogy amugy neki is sz*r érzés, hogy csak ennyit tudtunk együtt lenni a hétvégén.

Ezek után általában volt egy hatalmas veszekedés, amit végül meg tudtunk beszélni, és utána olyan, mintha mi sem történt volna. Átölel, fogja a kezem, mondja hogy ide menjünk, ezt-azt csináljunk, puszilgat.


Mielőtt eljöttem, minden rendben volt. Heti 3-4x találkoztunk, ebből minimum 2x együtt is aludtunk, sok helyre vitt el, gyakran sétáltunk, ezen kívül is minden nap beszéltünk - de nem én voltam rátapadva, ugyangy írt ő is minden nap, meg este.


Most meg ez van, és nem értem. Nekem nagyon rossz érzés, hogy távol vagyok tőle és csak hétvégén találkozunk, és nem értem hogy miért lett ilyen mióta itt vagyok, nagyon bánt.

Alapból nagyon rosszul viselem, hogy nem csak tőle, hanem a családomtól is távol vagyok most már, és nagyon egyedül érzem így magam, hogy a párommal még csak beszélni sem tudok normálisan, mert nem ér rám meg nem foglalkozik velem.


Másik nő nem hiszem hogy lenne, mert őt is megcsalták már, és annyira nagyon megviselte, nem hiszem, hogy képes lenne ilyet tenni mással.


De akkor mégis mi baja van????



2016. szept. 20. 09:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nehéz ügy... én évekig éltem távkapcsolatban a volt barátommal, mi csak 2 hetente találkoztunk hétvégén. Igaz akkor minden pillanatot együtt töltöttünk, de hosszútávon nagyon sz*r volt, mert mikor vége lett a távkapcsolatnak, valahogy minden úgy maradt, mint a távkapcs alatt. Az együttléteink nemhogy sűrűsödtek, de még ritkultak is, pedig már együtt éltünk akkor. Ez egy idő után felemésztette a kapcsolatunkat, és én szerelmes lettem egy másik fiúba...

Ha szereted és vele akarsz maradni, akkor mondd meg neki, hogy nem akarod elveszíteni, és kérdezd meg ő mit gondol, ki fogja-e bírni a kapcsolatotok ezt a dolgot? Ha nektek együtt kell maradni, akkor együtt fogtok!! Ha meg nem, akkor annak is oka van, fel a fejjel!

2016. szept. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%

Én egyszer kerültem távkapcsolatba, akkor rájöttm hogy soha többet nem megyek bele,,ilyenbe''

Szerintem inkább tanulj!

2016. szept. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Éppen ez az, hogy én szeretem őt, és nem akarom elveszíteni, de a viselkedése nekem azt tükrözi, hogy ő nem szeret engem.


De amikor erről van szó, mindig mondja hogy nem akar szakítani és szeret.


Nekünk jelenleg úgy van, hogy jövőre ő is költözik, ha minden jó lesz. De így hogy lesz minden jó, mikor ennyire nem törődik velem valamiért?

2016. szept. 20. 09:40
 4/15 anonim ***** válasza:
Bocs,hogy ezt irom,de Ő már nem szeret,lehet nője is van már,csak szánalomból van veled!
2016. szept. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én tudom magamról, hogy számomra a távkapcsolat nem kapcsolat, ezért nem is mennék bele, maximum 1-2 hónapra. De mindenképpen aláírom, hogy jó próbája egy kapcsolatnak, ami úgy tűnik nálatok nem annyira működik. Szerintem beszéld meg vele ezt, hogy neked nem megfelelő a találkozásaitok és a hétközbeni kommunikációtok minősége. Ha nem változtat rajta, akkor teljesen felesleges együtt maradnotok.
2016. szept. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nem szeret kár erőltetni,ez egyoldalú szerelem.rájött nem te vagy az igazi.ez van.
2016. szept. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Már jeleztem neki a problémát, valamit azt is megmondtam neki, hogy ha szeret akkor összeszedi magát és változtat, de ha nem változtat, akkor ne lepődjön meg ha szakítani fogok vele.


Azt pedig nem hiszem el hogy ne szeretne, mert az látszik akkor is, amikor személyesen találkozunk. Olyankor pedig szerelmes fiucska válik belőle, mikor egymással vagyunk. Ismerem mint a tenyeremet, egyből látom rajta ha valami baja van vagy bármi, nem is tudja megjátszani magát.


Neki ez már a 3. távkapcsolata amugy, bár ez első kettő olyan volt, hogy eleve távkapcsolat volt, sose töltöttek együtt egy hétvégénél többet, velem pedig 1 év után vált távkapcsolattá - amivel tisztában is volt, már a legeleje óta tudta hogy én egyetemre jövök.

2016. szept. 20. 10:23
 8/15 anonim ***** válasza:
45%
Nem szeret, nem vagy fontos neki. Mi kell még hogy felfogd?????
2016. szept. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nálunk egyébként kb 9 hónapról lenne szó, amit így kell eltöltenünk, és jövőre ő költözne is hozzám.


Még "örült is" a dolognak, hogy majd jön ő is gyakran hozzám, és milyen jó lesz egy nagyvárosban, mennyi mindent tudunk majd csinálni stb (kisvárosban lakunk ahol nem sok minden van).

2016. szept. 20. 10:25
 10/15 anonim ***** válasza:
34%
élj csak ebben a tudatban hogy szeret,majd rájössz sok sikert.le se sz.r
2016. szept. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!