Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan próbáljam csökkentetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbáljam csökkentetni a cigit a kedvesemmel?

Figyelt kérdés
Párom eddig külföldön dolgozott ott megtehette hogy napi egy doboz cigit elszivjon. Nekem is másfél napig jár be egy doboz cigi. És most nagy a boldogság végre itthon fog dolgozni és lakni velem ami azt is jelenti hogy kettőnk fizetése lesz 240 ezer. Én szeretném ha csökkenne a dohányzás ami azt jelenti hogy mindketten beosztanánk hetente 2-2 doboz cigiz még ez is napi 5 szál cigit jelenthet. Hogyan győzzem meg....? Hallani sem akar róla
2016. szept. 20. 13:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szivjatok toltos cigit, az olcsobb joval.
2016. szept. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%

Sehogy!Ha ő nem akarja,hiába erőlteted!

Nem is értem,azt is megszabod neki hányszor vehet egy nap levegőt?

2016. szept. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Esetleg ha leszoknatok, akkor meg a penz is megmaradna, budosek se lennetek, es meg a penz melle az egeszsegek is meglenne.
2016. szept. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szokjatok le esetleg. Sose értettem, mikor valaki kaja helyett vesz cigit, meg hasonlók. Most nem állok neki papolni, hogy egészségtelen, mert egy kiadós séta Pest belvárosában is egészségtelen, nem ez a fő gond, viszont ha anyagilag nem vagytok úgy eleresztve, akkor tényleg marhaság.

Esetleg próbálkozzatok a töltött cigivel, az olcsóbb, de én azt ajánlanám, hogy szokjatok le együtt, rengeteg pénzt megspóroltok, ha egész évben félreteszitek a cigire szánt pénzt, akkor elmehettek belőle nyaralni, vagy meglephetitek magatokat új tévével vagy akármivel, stb, sokkal jobban megéri.

Mondjuk ha ő nem akarja, akkor ne szokjon le, az ő pénzéből azt vesz, amit akar, neki lesz rosszabb így.

2016. szept. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Miért kell szívni?
2016. szept. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Költőnő? ***** válasza:
88%
E cigi?
2016. szept. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem tudom megérteni ezt a cigizést...
2016. szept. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz egy dohányost rábírni, hogy szokjon le. Még az embernek saját magának is nehéz leszokni, nemhogy egy ember más akarata miatt szokjon le. Én is rá akartam bírni volt páromat, hogy szokjon le, nem lett más belőle, mint nagy veszekedések... Esetleg te kezdd el a leszokást, hátha akkor ő is kedvet kap hozzá. Vagy pedig töltsétek a cigit, sokkal olcsóbb és nem rossz, kinézetre ugyanolyanra meg tudjátok csinálni, mint a rendes cigi.
2016. szept. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Nagyon nehéz egy dohányost rábírni, hogy szokjon le."

Barátomnak annyit mondtam, mikor összejöttünk, hogy szerintem büdös, ne mellettem szívja, azonnal leszokott, mert nem akarta, hogy zavarjon.

Az autós oktatóm 30-akárhány év után szokott le egyik napról a másikra, mert épp olyan kedve volt.

Aki le akar szokni, annak nem nehéz. Akinek fontosabb a napi nikotin, mint a párja, az meg sír, hogy de hát nehéééééééz leszokniii. :(

:D

2016. szept. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2016. szept. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!