Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy dolgoztátok fel, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgoztátok fel, amikor a másik fél szakított veletek, mert nem voltatok elég jók neki?

Figyelt kérdés
Az önbecsülésem a föld alatt van jelenleg, az összes lehetséges szempontból. Eddig sem volt túl sok, de már annyi sincs. 27N
2016. szept. 20. 19:14
 1/5 Linó03 ***** válasza:

Azt mondta, hogy nem vagy elég jó? Vagy csak azt, hogy ő más jellegű dologra vágyik? Vagy nem is mondott semmi ilyesmit?

Az én exem semmi ilyet nem mondott, mégis azt éreztem, amit te. Kicsit rásegített a helyzet is. De csak idő kellett, nem is olyan veszedelmesen sok, talán 1 hónap, és túltettem magam a semmit "sem érek", "eldobható vagyok" önemésztésen. A szakítás feldolgozása persze még tovább tartott, de az önbecsülésem itt kb. már visszaállt.

Figyelni kell a külvilág jeleit, és észrevenni azokat, amik pozitív jelzések feléd (van olyan, amikor a negatívat kell, hogy észrevedd a hibát, de most azokat szard le, állíts be rájuk egy szűrőt).

2016. szept. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Továbbléptem. Kerestem elfoglaltságot, munkába menekültem, aztán elkezdtem másokkal ismerkedni.


Fel a fejjel! Ha nem voltál elég jó neki, nem ő volt a Te embered. :)

2016. szept. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az önbecsülésed ne legyen lent főleg ha úgy érzed te mindent megtettel ezért a kapcsolatért. Ő mondta nem vagy neki elég jó vagy te gondolod így és nézed le magad ennyire? Mert ha ő mondta, akkor én fel sem vennem ezt a helyedben ugyanis igy nem bántunk meg senkit, hogy nem vagy eleg jó nekem max annyit mondanék nem illünk össze.

Lehet neki nem vagy jó másnak viszont te leszel a legjobb ez relatív. De ne másoknak legyel jó, hanem te a sajat szemedbe tartsd magad jó és értékes embernek!

2016. szept. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy rájött, hogy nem én kellek neki, ez szerintem ugyanazt jelenti. És a legrosszabb, hogy most bizonyítási vágyam van, hogy igen is tudok sokkal jobb lenni. De már úgyse érdekli. Már nem az első ember, aki ilyen indokkal dob el, lehet tényleg szörnyű ember vagyok.
2016. szept. 20. 19:32
 5/5 Kóboráramszelidítő ***** válasza:

AZ önbecsülés az fontos, ne az "eldobások" mondják már meg, mennyi vagy. Ezt az egy dolgot tedd rendbe magadban, és soha, de soha ne engedj belőle. Ez tartást ad.

Én is ezt teszem, ebből az egyből nem engedek.

Engem is zsinórban hajítanak el nők, mert hol sok vagyok, hol kevés. Pedig tálcán kínálom magam. :)

Nem tudok és akarok más lenni, mint én. Szerintem nagyon rugalmas és simulékony vagyok, de ahogy mondani szoktam: aki az önbecsülésembe, az emberségembe belekarcol, az magára vessen. Ez egy alapvető emberi dolog sztem.

Én már megtanultam nagyon gyorsan kizárni magamból azt, aki eldob. Nem könnyű, és ára van, mert nehezebben nyílok meg úgy igazán. De ez van. És csak addig van így, amíg a szívdobogtatós nő meg nem érkezik, akinek pont jó vagyok úgy, ahogy vagyok :)

Amikor kizársz valakit... jó ha van hobbid, kedvenc elfoglaltságod, hogy eltereld a figyelmed. Add át magad annak, amit szeretsz. Én kezdeti löketnek a szaunát szoktam használni. A nagy forróság alatt jövő terv-gondolatok belém égnek és aszerint folytatom tovább.

Mondjuk nem tudom, mennyire hatolt a lelked mélyére ez a fickó, mert ha nagyon-nagyon, akkor több szauna kellehet...

2016. szept. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!