Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha egész egyszerűe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egész egyszerűen kisebbségi komplexusom van?

Figyelt kérdés
Barátnőm gyakran mesél arról, hogy milyen tehetős fiuk akartak neki udvarolni. Volt kocsi, ház és pénz is meg minden ami még ezzel jár. Mióta felhozza ezeket a témákat nagyon szerencsétlennek és hátrányos helyzetűnek érzem magam és megjelent egy olyan rettegés hogy elvesztem őt. Tudom, hogy ez butaság meg velem van, még is csak engem választott de nem tudok mit tenni ez ellen az érzés ellen. És ha esetleg nem jelentkezik huzamosabb ideig akkor azon agyalok, hogy valaki mással gazdagabb fiúval találkozik mert jobban letudja nyűgözni mint én! Ilyenkor pedig mindentől elmegy az életkedvem és semmi sem tudja a figyelmemet lekötni! 24 F
2016. szept. 20. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem alaptalan a félelmed. Ha folyton róluk beszél, ott valami nem oké. Dobd a csajt, mielőtt ő teszi meg!
2016. szept. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyakoriság lényeg. Most ha elmondja kikkel járt előttem azzal semmi baj. Ha egyfolytában ezzel jön, akkor játszmázik. Vagy arra megy hogy melózz többet, halmozd el ajándékokkal, vagy arra, hogy szolgáld ki, nyald a seggét mert hát becsüld meg magad, hogy veled van ecsém ! 100 jobbat találhat bármikor mint te vagy. Ha gyakori, érdeklődj anyukája hogyléte felől, esetleg javasold neki, hogy menjen és személyesen győződjön meg róla.
2016. szept. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj. Én a másik olalon állok. Nekem eddig csak csóró nőim voltak. Néhány hónap után mindig elegem lett belőlük. Úgy éreztem mintha replást reszelnék. Féltem, hogy rám ragad a szegénység. Hóvégén mindig ki kellett segíteni. Ruhákat venni, hogy ne szégyelljek kimenni velük az utcára. Minden éttermet nyaralást egyedül fizetni. Megszóltak, hogy nem engedhetek meg jobb hotelt éttermet? Miért az olcsót szeretem? Volt amelyik monda, hogy tud jobb éttermet, ahol 30k felett fizethettem. A magam részéről a csóró nőkbőlelég volt.
2016. szept. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!