Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevés szex. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párommal 3 éve vagyunk együtt. Sokat dolgozik, általában erre fogja, miért nem szexelünk. Jobb napokon heti 1, rosszabb esetben 2-3 hét is eltelik így. Nem tudom, mit tegyek. Általában én kezdeményezek, pedig nagyon vágyódnék rá, hogy egyszer leteperjen. Nem hagytam el magam a 3 évünk alatt, nem nézek ki rosszul, azt pedig kizárom, hogy van valakije. Mit tegyek? Unom már, hogy mindig én kezdeményezek.

24/L


2016. szept. 20. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

Eddig hogy bírtad ki vele? Nem értelek...

Nekem az ilyesmi egy hét alatt leesik.

2016. szept. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

BESZÉLJ vele! Közöld vele az igényeidet, ez remélem nem nehéz.

Mit dolgozik, mennyit, mennyire stresszes a munkája?

Biztos vagy benne, hogy ő is akarja a több szexet?

2016. szept. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ő tök jól elvan ennyi szexxel... sajnos. De én azért igényelnék heti 2-3-at legalább. Általában 8-19-ig dolgozik, ha sok a munka, akkor viszont akár késő este is, mert családi vállalkozásban van.
2016. szept. 20. 22:16
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Abból a szempontból jó helyzetben vagy, hogy tudtok legalább beszélni róla, ha akarod, mert az a lényeg, hogy egy legyen az igényetek minden téren vagy össze lehessen egyeztetni a szexuális igényeket is, mert az egyik alap pillére a kapcsolatnak, hogy jó legyen, de nem minden természetesen. Én azt gondolom, ha valakinek lehetősége van rendesen megbeszélni a dolgait az már szerencsés. :) Biztos nem írnám ki ide, ha itt lenne mellettem... :) Lehet, hogy van valami lelki baja, amiről nem tudsz.
2016. szept. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%

és te dolgozol ennyit mint ő?


ha dolgoznál, akkor neked se lenne kedved még szexhez, hanem inkább aludnál.

2016. szept. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

Én tök megértelek, nekem is ilyen a párom, és sajnos nem hinném, hogy tudnának ezen változtatni... :( Nálunk mondjuk én inkább napi 2-3x akarnám, de örülhetek, ha heti egyszer van. Ennek ellenére szeretem, és Ő is engem, de így folyamatosan kielégítetlenül megőrjít a csajok látványa is.


27/F

2016. szept. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

lehet nem azonos a libidótok... van sok ember, akinek kevesebb elég. ha együtt akartok lenni ezt meg kellene beszélni. hogy legalább nyaljon ki vagy valami néha, ha ő nincs is épp beindulva.


de amúgy más szexuális probléma nem volt? nincs valami ott a szőnyeg alatt, amiért benne az alakult ki, hogy inkább kerüli ezeket a helyzeteket?

2016. szept. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

22:22! Dolgozom! Ugyanilyen felállásban, mint ő!

22:59 Nem tudok semmilyen problémáról, kérdeztem is pedig.

2016. szept. 20. 23:09
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
szóval nem volt olyan, hogy nem állt fel neki, vagy hamar elment vagy ilyesmi? valami kudarc élmény? rohadt jó a szex, amikor van?
2016. szept. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kapcsolat elején milyen volt? Ha ilyen, akkor alapból eltérő az igényetek. Ha nem, akkor tényleg lehet a fáradtság miatt, ez esetben türelem! A munka utáni fáradtság is egyedi, minden ember mást bír, lehet, ő fárasztóbbnak éli meg a munkát (ami nem kevés!) mint te. Esetleg próbáljon meg vitamint szedni, hátha kevésbé lesz fáradt, vitaminhiány is okozhat extrémebb fáradtságot.
2016. szept. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!