Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lobbantsam fel újra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lobbantsam fel újra a tüzet?

Figyelt kérdés

A párommal 8 éve vagyunk együtt. Én vagyok a nő, ő a férfi. Sajnos az utóbbi hónapokban nagyon sokat veszekedtünk, elhidegültünk egymástól, amiből majdnem szakítás lett. A párom még szeret engem, de sok minden rosszul esett neki amit csináltam (anyáskodtam felette, én hordtam a nadrágot, sokszor szóban bántottam).


Mit tehetnék, hogy ezt helyrehozhassam? Tudom, nagyon nehéz természet vagyok sokszor, Ő meg egy nagyon érzékeny, szeretetéhes pasi. Már beszéltem vele erről, elmondtam, hogy sajnálom ahogy bántam vele, meg hogy nagyon szeretem, de még nem "engedett fel". Mit tudnék még tenni? Úgy érzem, hogy ha magára hagyom és nem beszélünk, akkor csak rosszabb lesz, mert abból is az jönne le neki, hogy nem törődök vele.


2016. szept. 21. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! meg kell próbálnod magadat jobban szeretni. A természeted jelenleg azért lehet fárasztó, mert valószínűleg magaddal nem vagy megelégedve. Mindig mikor van egy problémánk, meg kell vizsgálni, hogy önmagunkkal van-e valamilyen problémánk, ellentmondásunk. Ne a párodat vizsgálgasd sem a kapcsolatot, azzal valószínűleg semmi gond nincs. Elégedett vagy a munkáddal?
2016. szept. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Drasztikusan hangzik, de szerintem bejöhet. Kérdezd meg, szeretné-e, hogy vége legyen! Ha erre igent mond, akkor szívás, de azt gondolom, hogy nem a kérdésen múlik a dolog. Viszont ha kellesz még neki, akkor ez a kérdés, annak a lehetősége, hogy elveszíthet, fel fogja rázni.
2016. szept. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit kellene tenned. A nehéz természetű ember mindig az is marad! Az a helyzet, hogy az ember alap karaktere valójában sosem fog megváltozni, és ezt feltehetően a párod is tudja/érzi. Vagyis lehet hogy megbántad a dolgokat, és szeretnéd jóvá tenni, de kis idő múlva úgyis elkezded bántani megint...
2016. szept. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az anyám is ilyen, sajnos tőle örököltem/láttam ezt a viselkedést, és sajnos sokszor tudat alatt előjön ez belőlem. De persze volt nagyon sok szép pillanatunk is, pl pár hete még amikor kocsikáztunk a váltóra tette a kezem és az övét az enyémre és úgy mutatta hogyan kell váltani, szóval voltak jó pillanatok is. Bármit megtennék érte, mert tiszta szívemből szeretem. Már pszichológushoz is elkezdtem járni, hogy ezt a rossz természetemet kordában tartsam.
2016. szept. 21. 12:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Diterbólen, mi meg üzenjük neked, hogy ne legyél idegbeteg m e r t s o se f o g s e n k i sz ó b a á l l n i v e l e d. haha
2016. szept. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Díternek igaza van feltéve ha a stílusa a mondókájának nyomatékosítására szolgál,nem pedig öncélú hőzöngés és nőutálat.

Én megértem őt a nők okyanok mint az eső.Se nem jók se nem rosszak.Ilyenek és kész.Ha kimész az esőbe megázol,ha nőzöl akkot meg lásd fentebb.

Nehéz elképzelni hogy megváltozol kedves kérdezőnéni.

Nem magára hagyni meg maratoni megbeszéléseket tartani kell hanem normálisan viselkedni.Nem akar beszélgetni.én se akarok meg egyik pasi sem.

Szeretetéhes?

Ezért érdemes jófejnek lenni.ha a beképzeld tahó évente egyszer kinyitja nektek az ajtót akkor jaj de kedves há'de még csak szeret.amikor én minden alkalommal megteszem akkor pedig vagy nem elég gyorsan teszem vagy ha ne adj isten egyszer elmarad,rögtön megkapom a magamét.

A szeretetéhsége elfog múlni,és lesz helyette éberség meg mosolydiplomácia.

Ezt akarod?

Meg tudod csinálni hidd el.képes vagy rá.

2016. szept. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!