Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a megoldás erre? Rossz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás erre? Rossz, ha ilyen vagyok?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy lassan 4 éve van barátnőm,ő volt az első nekem,a világon a legtökéletesebb lány az biztos,soha nemcsalna meg,hihetetlenül rendes és szeret egem.19 éves vagyok,de ugy érzem hogy még nemigazán éltem nemjártam soha szórakozn,nem buliztam mert ez nemis igazan a kedvenc időtöltésem,valamiért olyan érzésem van hogy úgy lennék más lánnyal beszélgetnék,vagy akár több is lehetne,de ha lenne is,a barátnőmet tuti elevsziteném,és nemtudnék a szemébe nézni, van erre valami megoldás ?
2016. szept. 21. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Az emberek ritkán találják meg életük szerelmét 15-16 évesen. Amíg szereted őt, addig maradj vele! Hülyeség lenne eldobni, mert a jövőn stresszelsz. Ha már nem érzed magad jól vele, akkor meg szakíts szépen és minél fájdalommentesebben! Annak nincs értelme, hogy már rég nem őt akarod, de még rabolod az idejét, míg új hal akad a horogra. Illetve értelme van, csak nem valami becsületes. Amúgy dédanyáink és dédapáink még nem ritkán képesek voltak egyetlen ember mellett leélni az életüket, és nem haltak bele. Csak manapság valamiért az a trendi, hogy az ember "élje ki magát". Aztán akik hasonló helyzetben nekiállnak önmaguk kiélésének, jönnek ide sírni, hogy volt ugyan egy klassz hete, mikor kipróbálta fiúval, lánnyal, törpével, lóval, de igazából még az exét szereti, aki viszont hallani sem akar már róla ezek után. :P
2016. szept. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
#1 Dédapáink és dédanyáink csalták egymást össze-vissza, mivel anno ciki volt válni. :P Ők is kiélték magukat, nyugi, csak már a házasság alatt.
2016. szept. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Az általad leírtakból azt szűröm le, hogy: Iskolásként összejöttem egy lánnyal. Mindkettőnknek a másik az első. A lány oda és vissza van értem. Sajnálom őt, de én most érzem azt, hogy nekem ez kevés. Félek bevallani még magamnak is, nemhogy neki, mert nem akarok fájdalmat okozni neki. Úgy érzem, elmúlt a szerelem, de becsülöm őt nagyon.


Nőként azt mondom neked: Ha motoszkál a fejedben egy gondolat, az előbb vagy utóbb megvalósul. Ha szórakozni van kedved, próbáld őt rávenni, hogy menjetek el ketten vagy akár többen. A társaságban biztos lesznek más lányok is, velük is lehet beszélgetni. Mondd el neki az aggodalmaidat.


Becsülendő, hogy ilyen fiatalon ilyen hosszú kapcsolatotok van. Azonban el kell ismernem, hogy valóban szükség van arra, hogy tapasztaljatok mindketten. Ha pedig lelked mélyén érzed, hogy élned kell, előfordulhat, hogy szakítás lesz a vége. Akkor lehetsz csak kiegyensúlyozott felnőtt, ha a gondolataid és a tetteid is harmóniában állnak egymással.


Ismerek azonban olyan párt, ahol hasonló cipőben jártak a felek. Volt egy időszak, ami se veled, se nélküled időszak volt, ma pedig két gyermek boldog szülei.

2016. szept. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszok,és az időtöket is,Az utolsó kommentelőnek pedig : Igen ahogy leirtad az úgy volt/van

szerelem már nincs bennem,de szeretni nagyon nagyon szeretem őt,nemakarom elveszteni ugyhogy nekem kell ezen változtatni,és magamban rendet tenni.

2016. szept. 21. 15:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is ismerek hasonló párt. Aztán jött a felnőttkor. Hat évig szenvedtek együtt, ugyanis a kapcsolatuk "kamaszos" volt, egyszerűen nem tudták a felnőtt életükbe beilleszteni.

Aztán ott álltak fiatal felnőttként, se barátok se semmi, mindenki ment haza a gyerekszobájába.

2016. szept. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!