Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon zavarnak a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavarnak a barátom régi ˝ kapcsolatai ˝. Mit tegyek, hogy ez elmúljon? Vagy inkább szakítsak?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok együtt barátommal, de sajnos vannak problémák. Az elején még egy másik lányba volt szerelmes, amit meg is mondott nekem, ezért nem hibáztatom, mert én jöttem vele össze ennek ellenére. Viszont mikor már pár hónapja együtt voltunk, egy másik lányra olyat mondott, hogy ˝ 200 évre előre ő a legszebb lány ˝, egy csaj húgára akivel kavart azt mondta ˝ ő is olyan jó csaj lesz mint az xy ˝, egy harmadikra azt mondta, hogy ˝ szeretne olyan okos lenni mint te... mondjuk te meg olyan szép mint ő ˝. Ezeknek anno nem tulajdonítottam jelentőséget, mert meg voltam vakulva a szerelemtől, de utána elkezdett zavarni, rákérdeztem, és azt mondta ˝ viccelt ˝. Egyébként az első lányról 1 év járás után azt mondta nekem, hogy ˝ mindig szeretni fogja, persze nem szerelemmel ˝. Most ezekkel mit csináljak? Jogos utólag ezek miatt szakítani? Mert sosem leszek túl ezeken. 21/L

2016. szept. 21. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Teljesen jogos. Egy tuskóka a barátod. :P
2016. szept. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal úgy alapvetően nincs baj, hogy más nőket is szépnek tart az exem nekem is elmondta a nő ismerőseiről, hogy mit gondol róluk, az viszont tényleg tuskóság, hogy azt mondta te csak szeretnél olyan szép lenni mint ő. Ilyet az ember nem mond a párjának. Én közöltem volna vele, hogy akkor mehet hozzá engem meg úgy ahogy van elfelejthet.
2016. szept. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne tegyél semmit, hogy elmúljon. Ha eddig elviselted és nem szakítottál vagy törekedtél megbeszélésre, akkor viseld következményeit. Ha már ennyire marcangol a dolog, akkor a saját érdekedben igenis tisztázd vele ezt. Nagyon gyermeteg a hozzáállása egy kapcsolathoz - a leírtak alapján.
2016. szept. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jézusom ez a hiszti a semmin...
2016. szept. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én össze sem jöttem volna vele !Nekem is volt olyan pasi akibe szerelmes voltam de tudtam hogy màs csajba szerelmes inkàbb hagytam inkàbb egyedül jobb!Nics ló jó szamàr is sztem csak beéri veled én dobnàm!
2016. szept. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
:D Szánalom ez a pasi, de neked se lehet sok eszed... Meddig tűröd még ezt ?
2016. szept. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!